Przysmaki na psie smaki

Wydawnictwo: Jaguar
LubimyCzytać

Jeśli sięgniecie po tę książkę, to prawdopodobnie macie psiego
przyjaciela. Kochacie go i chcielibyście, aby był zdrowy i zadowolony z
życia. Przed Wami książka kucharska dla psów. Znajdziecie w niej psie
przepisy na przekąski, dania główne, przysmaki świąteczne, wartościowe
porady oraz mnóstwo pięknych zdjęć.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

całość na https://niegrzecznerecenzje.blogspot.com

Opis Wydawcy:
Jeśli sięgniecie po tę książkę, to prawdopodobnie macie psiego przyjaciela. Kochacie go i chcielibyście, aby był zdrowy i zadowolony z życia. Przed Wami książka kucharska dla psów. Znajdziecie w niej psie przepisy na przekąski, dania główne, przysmaki świąteczne, wartościowe porady oraz mnóstwo pięknych zdjęć.

Dziś troszkę nietypowa recenzja, gdyż mam dla Was książkę kucharską z przepisami na smakowitości dla psiaków. Z pewnością wielu z Was, kochani (nie)grzeczni czytelnicy, ma takiego ogoniastego przyjaciela. Ja również, i szukałam od jakiegoś czasu możliwości przygotowania mu, w ramach odskoczni od gotowego jedzenia, smacznego i zdrowego posiłku w ramach nagrody, czy też przy specjalnej okazji (choćby święta, kiedy wszyscy jemy nieco inne potrawy, a mój mały futrzasty rozbójnik tylko szuka możliwości dostania się do ludzkiego stołu smakowitości) ;)

Zacznijmy może od okładki, która, moim zdaniem, jest urocza i...

Talia | 2018-04-07

Jako, że jestem po prostu wariatką na punkcie moich dwóch suczek - Poli i Mai - możliwość upichcenia im czegoś wyjątkowego sprawia mi dużo radości. A owa książka pomogła mi rozwinąć się kulinarnie w dziedzinie psich pyszności :)