Wiedeń. Przewodnik ExpressMap

LubimyCzytać

Wiednia nie da się zamknąć w sztywnych ramach. To zarówno stolica muzyki poważnej, wykwintnych balów, jak i nowoczesna metropolia. Turyści przyjeżdżają tu, aby zobaczyć imponującą katedrę św. Szczepana, rozległe kompleksy pałacowe dynastii Habsburgów czy okazały gmach Opery Narodowej. Tłumnie odwiedzane są MuseumsQuartier oraz muzea Historii Sztuki i Historii Naturalnej. Na trasie zwiedzania nie może zabraknąć też słynnych kawiarni. Wszystkie atrakcje, które trzeba zobaczyć, zostały opisane w naszym kieszonkowym przewodniku. W tak niewielkim formacie udało się zawrzeć wszystko to, co niezbędne, aby zorganizować udany wyjazd:* 14 najatrakcyjniejszych tras zwiedzania,* mapy przedstawiające lokalizację wszystkich 103 opisywanych miejsc,* mnóstwo ciekawostek i kolorowych fotografii. Korzystanie z przewodnika ułatwiają:* przejrzysty układ graficzny umożliwiający szybkie wyszukiwanie informacji,* poręczny format pozwalający na spacerowanie z przewodnikiem w dłoni.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!