Nie ma przyzwolenia na choroby

Wydawnictwo: Corsam
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

W poprzednich książkach przedstawiałam, w jaki sposób chorzy niezależnie od specjalistycznego leczenia, mogą budować zdrowie. Budowa zdrowia to niezwykle ważny element naszego życia, wszak im więcej zbudujemy zdrowia, tym mniej będzie miejsca na choroby. I nieważne, w jakim stanie nasz organizm się znajduje, każdy może wejść na zdrową drogę życia. Bo dokąd słońce świeci, a ożywczy deszcz przynosi ukojenie, dokąd ziemia rodzi zdrowe plony, jest miejsce na zdrowie. Książka "Nie ma przyzwolenia na choroby" adresowana jest do tych, którzy poszukują drogi do zdrowia. Zapraszam do mojego urokliwego świata, który jest gwarancją zdrowia. Stefania Korżawska.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!