Pozwól sobie na siebie /Sztuka bycia dla siebie dobrym

Wydawnictwo: Salwator
hobby

Pozwól sobie na siebie! a zachęca nas autor tej niezwykłej książki. Nie bój się być dla siebie dobrym! znajdź czas na zadumę, refleksję, pomyśl o sobie! Naucz się mówić nie ! To bardzo ważne dla naszego wewnętrznego rozwoju. Bycie dla siebie dobrym wcale nie oznacza, że jest się egoistą. Na cóż zda się, jeżeli zdobędziesz cały świat i tylko siebie stracisza Słowa Bernarda z Clairvaux towarzyszą całej książce Wunibalda MĂźllera, znakomitego terapeuty i autora wielu bestsellerów z dziedziny duchowości, poradnictwa kryzysowego i psychologii. Naprawdę warto się nauczyć sztuki bycia dla siebie dobrym, a ta książka z pewnością nam w tym pomoże. Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

mariola | 2016-11-20
Wolfie_qq | 2015-12-28