Finder: Skrzydło

Ayano Yamane Wydawnictwo: Kotori Cykl: Finder (tom 3) Seria: Boys Love komiksy
komiksy
Finder (tom 3)
Boys Love
ファインダーの隻翼 (Finder no Sekiyoku)
Kotori
2015-11-10
2015-11-10
Data 1. wydania:
2009-01-01
Tomasz Molski
manga yaoi akcja dramat mafia romans

Na końcu dodatkowa, bardzo ujmująca historia o torciku pełnym miłości.

Fei Long bierze sprawy w swoje ręce. Chce za wszelką cenę utrzeć nosa Asamiemu i udaje mu się to - odbiera mu coś, co okazuje się dla niego ważne. W tym tomie możemy znaleźć zarówno miłosne uniesienia Asamiego i Akihito jak i sceny akcji (strzelaniny, krew, Akihito który pcha się w problemy). W tej części Findera po raz pierwszy można zauważyć uczucia jakie posiada Asami....

WUCH WUCH xD

WUCH WUCH xD

piękna kreska, świetna akcja, co prawda przeczytałam już wszystko online po angielsku, ale kupię następne tomy po polsku, bo dla mnie to jest must have.

Kolejny dobry tomik :)

Kolejny dobry tomik :)