Bielmo

Wydawnictwo: Sorus
literatura piękna
Clarie

Niniejszą książkę pt. Bielmo autor poświęca upowszechnianiu idei braterstwa i miłości w świecie ludzi. Celowi temu służy fabuła powieści, przedstawiająca losy bohatera, który znalazł się nieoczekiwanie w innej rzeczywistości. Czytelnik będzie wraz z nim przeżywał niesamowite przygody, śledził jego stopniową przemianę i dojrzewanie do wypełnienia misji, którą wyznaczył mu Wszechświat. Czy zdoła tę misję zrealizować?

A oto jak poleca książkę autor:

Zaczerpnięty z fizyki kwantowej temat rzeczywistości równoległych jest przykładem nieodgadnionych możliwości człowieka do jednoczesnego życia w różnych światach.

Mając świadomość różnych wersji siebie samej/samego, możemy wybrać tę, która jest dla nas najbardziej przekonująca. To, czy potrafimy tego dokonać, zależy od nastawienia każdego z nas do życia i otwarcia się na Wszechświat.

Każdy ma możliwość praktykowania tego, co w tej książce zostało przedstawione. Bądźcie otwarci, a dokonacie niejednego przejścia między wymiarowego.

źródło opisu: http://www.sorus.pl/ksiazka/bielmo/

źródło okładki: http://www.sorus.pl/ksiazka/bielmo/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!