Sięgaj dalej. Scenariusze szkoleń biznesowych

Wydawnictwo: Słowa i Myśli
biznes, finanse
SłowaiMyśli

„Sięgaj dalej. Scenariusze szkoleń biznesowych” to dwa szczegółowe scenariusze, które zawierają łącznie 70 gotowych i sprawdzonych ćwiczeń. To w sumie prawie 29 godzin ćwiczeń, a łączny czas trwania modułów wynosi ponad 41 godzin. Książka dedykowana jest osobom pracującym w sprzedaży, obsłudze klienta, występującym publicznie i dbających o swój wizerunek. Kierujemy ją również do menadżerów....

Książka dedykowana jest osobom pracującym w sprzedaży, obsłudze klienta, występującym publicznie i dbających o swój wizerunek. Kierujemy ją również do menadżerów. Korzystając z wybranych modułów i ćwiczeń zawartych w książce, będą mogli pracować nad konkretnymi umiejętnościami, aby w pełni wykorzystać potencjał swojego zespołu. A przecież po to głównie się szkolimy, aby sięgać dalej.

Książka to kopalnia wiedzy, jak merytorycznie i ciekawie przygotować profesjonalne szkolenie. Znajdziesz w niej konkretne i praktyczne sytuacje z sali szkoleniowej. „Sięgaj dalej” to pierwsza tak praktyczna pozycja na rynku, w której autorzy dzielą się tajemnicą swojego warsztatu. Przedstawione scenariusze i ćwiczenia w niej prezentowane są w pełni przez nich sprawdzone.

Książka to gotowe scenariusze kilkudniowego cyklu warsztatowego, podzielonego na poszczególne tematy: obsługa klienta, techniki sprzedaży, autoprezentacja i wystąpienia publiczne. Obszerna baza praktycznych ćwiczeń to doskonałe narzędzie, które realnie zwiększy efektywność uczestników Twoich warsztatów. Zawiera ona również opisy naszych doświadczeń, możliwe pytania grupy, a także najczęstsze błędy pojawiające się w trakcie sesji szkoleniowych.

Sukces gwarantuje odpowiednie przygotowanie, dlatego nie zwlekaj ani chwili, zanurz się w lekturze i działaj!

źródło opisu: www.slowaimysli.pl

źródło okładki: www.slowaimysli.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!