Wyzwanie czytelnicze LC

Seria: Anna & Elsa
Wydawnictwo: Egmont Polska
Anna & Elsa. Memory ang Magic
ZwykłaMatka

Po latach rozłąki królowa Elsa i jej siostra mogą nareszcie odbudować łączącą je dawniej więź. Anna ponad wszystko inne chciałaby odzyskać wspomnienia z czasów, kiedy jako szkrab bawiła się ze starszą siostrą w śnieżnych zaspach, ślizgała się z nią po lodzie, razem budowały bałwanki i zaśmiewały się podczas przepełnionych magią zimowych psot. Pewien młody troll twierdzi, że potrafi przywrócić wspomnienia, które przed laty odebrano Annie. Elsa nie jest jednak przekonana, czy to dobry pomysł.

źródło opisu: https://sklep.egmont.pl/p,kraina-lodu-magia-i-wspomnienia,11233.html

źródło okładki: https://sklep.egmont.pl/p,kraina-lodu-magia-i-wspomnienia,11233.html

ZwykłaMatka | 2015-10-16
Na półkach: Przeczytane, Czytane córci
Przeczytana: 15 października 2015

Znana wszystkim, albo większości bajka Kraina Lodu w formie książki. Księżniczka Anna próbuje odzyskać wspomnienia związane z lodową magią swojej siostry. Spora dawka humoru powoduje, że mimo swoich ponad 120 stron, czyta się naprawdę sprawnie :) Polecam wszystkim dziewczynkom kochającym Elsę i Annę!

EWA | 2017-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2017

MOIM ZDANIEM TA KSIĄŻKA JEST BARDZO CIEKAWA. JUŻ PO OKŁADCE WIDAĆ ŻE JEST O MIŁOŚCI DWÓCH SIÓSTR. A OSTATNIE ZDANIE TO TYLKO CIEBIE! TO JEST TAKA JAKBY DRUGA CZĘŚĆ KRAINY LODU GDY ANNA DOWIADUJE SIĘ ŻE W DZIECIŃSTWIE ODEBRANO JEJ W MAGICZNY SPOSÓB WSPOMNIENIA O MAGII SWOJEJ STARSZEJ SIOSTRY I USIŁUJE W JAKIŚ SPOSÓB JE SOBIE PRZYPOMNIEĆ. POLECAM JĄ I NA PEWNO POLECIŁY BY JĄ ANNA & ELSA. PAPA!

Zosia | 2016-12-31

To na pewno jest książka dla fanów filmu "Kraina Lodu".Opowiada o wspomnieniach obu sióstr Elsy i Anny.Główną bochaterką tej książki jest Anna,która bardzo pragnie odzyskać swoje wspomnienia z dzieciństwa związane z magią Elsy.Jej siostra i przyjaciele nie są przekonani czy to dobry pomysł, jednak widać że oni bardzo kochają Annę gdyż (jak się póżniej okazuje) też mieli takie same miny jak Anna przez co ona mogła to łatwiej zrozumieć.Ta książka opowiada też o wielkiej więzi i miłości sióstr i pokazuje jak ważne są nasze więzi z rodziną i przyjaciółmi.

Magda | 2018-04-07
Na półkach: 2018, Posiadam, Przeczytane