Anna & Elsa. Magia i wspomnienia

Egmont Polska
2015-08-24
2015-08-24
Anna Hikiert-Bereza

Oczywiście książka napisana w celu jeszcze wzmocnienia i wykorzystania popularności filmów i bohaterek Disneya, więc fabularnie nic nowego nie wnosi. Przyjemna pozycja na jeden wieczór. Postać trola dość zabawna i trochę ładnych emocji. Dużo tej siostrzanej więzi.

MOIM ZDANIEM TA KSIĄŻKA JEST BARDZO CIEKAWA. JUŻ PO OKŁADCE WIDAĆ ŻE JEST O MIŁOŚCI DWÓCH SIÓSTR. A OSTATNIE ZDANIE TO TYLKO CIEBIE! TO JEST TAKA JAKBY DRUGA CZĘŚĆ KRAINY LODU GDY ANNA DOWIADUJE SIĘ ŻE W DZIECIŃSTWIE ODEBRANO JEJ W MAGICZNY SPOSÓB WSPOMNIENIA O MAGII SWOJEJ STARSZEJ SIOSTRY I USIŁUJE W JAKIŚ SPOSÓB JE SOBIE PRZYPOMNIEĆ. POLECAM JĄ I NA PEWNO POLECIŁY BY JĄ ANNA & ELSA. PAPA!

To na pewno jest książka dla fanów filmu "Kraina Lodu".Opowiada o wspomnieniach obu sióstr Elsy i Anny.Główną bochaterką tej książki jest Anna,która bardzo pragnie odzyskać swoje wspomnienia z dzieciństwa związane z magią Elsy.Jej siostra i przyjaciele nie są przekonani czy to dobry pomysł, jednak widać że oni bardzo kochają Annę gdyż (jak się póżniej okazuje) też mieli takie same miny jak Anna przez co ona mogła to łatwiej zrozumieć.Ta książka opowiada też o wielkiej więzi i miłości sióstr i pokazuje jak ważne są nasze więzi z rodziną i przyjaciółmi.

Znana wszystkim, albo większości bajka Kraina Lodu w formie książki. Księżniczka Anna próbuje odzyskać wspomnienia związane z lodową magią swojej siostry. Spora dawka humoru powoduje, że mimo swoich ponad 120 stron, czyta się naprawdę sprawnie :) Polecam wszystkim dziewczynkom kochającym Elsę i Annę!

"Magia jest we wspólnych wspomnieniach"

Całkiem ciekawy pomysł na dalsze przygody sióstr z "Krainy Lodu".

"Magia jest we wspólnych wspomnieniach"

Całkiem ciekawy pomysł na dalsze przygody sióstr z "Krainy Lodu".

Moim zdaniem była cudowna!
czytało się tak gładko że cała książka poszła na raz:)
polecam ją ludziom którzy lubią książki pisane od serca.
Pozdrawiam serdecznie julkakoszulka

Moim zdaniem była cudowna!
czytało się tak gładko że cała książka poszła na raz:)
polecam ją ludziom którzy lubią książki pisane od serca.
Pozdrawiam serdecznie julkakoszulka

• Literatura dziecięca