Dream Works. Pierwsze czytanki. Madagaskar. Ucieczka z zoo 3 (poziom 3)

Okładka książki Dream Works. Pierwsze czytanki. Madagaskar. Ucieczka z zoo 3 (poziom 3)
Erica David Wydawnictwo: Papilon Seria: Pierwsze czytanki - poziom 3 literatura dziecięca
32 str. 32 min.
2016-08-10
32 min.
Patrycja Zarawska

więcej Więcej

Książeczka stanowi początek filmowej wersji bajki "Madagaskar".

Zebra Marty marzy o życiu w dziczy. Wraz z przyjaciółmi (lwem Alexem, hipopotamicą Glorią, żyrafą Melmanem oraz pingwinami) ucieka z zoo. Czy przyjaciele odnajdą się w "dzikim" świecie?

Książeczka ma duże litery, które ułatwiają samodzielne czytane.
Kolorowe i barwne ilustracje z filmu pozwalają dużo lepiej...

• Przeczytane Kubusiowi i Mai
  • 2020
  • Czytaj z Zosią, Parentingowe
  • Dla dzieci
  • Nauka czytania

Dodaj cytat z książki Dream Works. Pierwsze czytanki. Madagaskar. Ucieczka z zoo 3 (poziom 3)