Anna i Elsa. Tajemnica niedźwiedzi polarnych

Wydawnictwo: Egmont Polska
The Polar Bear Piper
Anna, Elsa, Kraina lodu, Arendelle, Disney
MagicDragon

Choć w Arendelle zimą bywa mroźno i pada śnieg, nie widuje się tam niedźwiedzi polarnych. To się jednak wkrótce zmieni... Niespodziewanie na obrzeżach miasta pojawia się niedźwiedzia rodzina i zaczynają się kłopoty. Olaf od razu czuje sympatię do przybyszy, ale Anna i Elsa postanawiają się dowiedzieć, dlaczego zwierzęta przyszły do ludzi i co można zrobić, żeby wróciły do domu, do rodzinnej Arktyki.

źródło opisu: https://egmont.pl/

źródło okładki: https://egmont.pl/