Collision

Seria: Portland Street Kings #1
Collision
angielski
Dzika_Róża

Kiedy miałem czternaście lat, zabiłem po raz pierwszy.Tego dnia dowiedziałem się, że okrucieństwo było nie tylko w obrębie naszych murów, od którego się dokładnie uciekało. Nie jest łatwo dorastać po środku wojny. Walcząc, aby znaleźć schronienie. Walcząc, aby ochronić nasz odzdział od korupcji ulic. Nikogo nie obchodziły dzieci ulicy, które musiały żebrać i kraść, aby zjeść. Teraz jesteśmy Ulicznymi Królami Portland – rodzina zrodzona po przez lojalność nie więzy krwi. Aby otrzymać bezpośrednio takie życie z żywcem rozbitych marzeń, musieliśmy stać się twardzi, nieugięci I bezlitośni, krzywdząc tych którzy stali przeciwko nam. Posiadamy to wszystko, obawiają się nas I czują przed name respect na ulicach. Wtedy ona zderzyła się z moim światem I z nią przybyły demony z tych minionych lat, ponownie nękając nas wszystkich.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!