Magazyn Szosa, nr 4

Wydawnictwo: Borys Aleksy
kolarstwo szosowe
czasopisma
Damian

Niby już schyłek sezonu, a tak naprawdę najlepsze wciąż przed nami. Walkę o tęczową koszulkę będziemy obserwować z zupełnie innej niż dotychczas perspektywy. Na naszych reprezentantach skupi się wzrok całego świata, oni sami zaś patrzeć będą tylko na pierwsze miejsce podium. Przed nimi wyścig pełen koncentracji, wysiłku i wiary w osiągnięcie celu. Zdjęcie Michała Kwiatkowskiego mierzącego...

Na naszych reprezentantach skupi się wzrok całego świata, oni sami zaś patrzeć będą tylko na pierwsze miejsce podium. Przed nimi wyścig pełen koncentracji, wysiłku i wiary w osiągnięcie celu. Zdjęcie Michała Kwiatkowskiego mierzącego wzrokiem ukryty we mgle szczyt chyba najlepiej oddaje ten nastrój. A my, w oczekiwaniu na Mistrzostwa Świata, polecamy lekturę artykułów Piotra Ejsmonta i Wolfganga Brylli poświęconych ciekawej i zawiłej historii tej wyjątkowej imprezy.

Na MŚ reprezentować nas będzie m.in. Marcin Białobłocki, objawienie tego sezonu. Świetny czasowiec mieszkający w Anglii opowiada o sobie w rozmowie z Pawłem Gadzałą.

Zanim Marcin pojawi się w Richmond, wystartuje w Tour of Britain, wyścigu o niemałym znaczeniu w historii polskiego kolarstwa. Dzieje dawnego „Milk Race” opisuje w SZOSIE Jakub Zimoch. Oprócz tego analizujemy rozwój kolarstwa na Czarnym Lądzie, a dla tych, którzy dopiero teraz zaczynają przyglądać się Vuelcie, przygotowaliśmy jej prezentację. Na deser – fotoreportaż z niezwykle emocjonującego 6. etapu tegorocznego Tour de Pologne.

Przedstawiamy niewiarygodnie szybkie rowery „aero” od Canyona i Treka, leciutkiego Rose X-Lite Team i superkomfortowego Treka Silque. Przyglądamy się nowościom Cannondale’a. Odwiedzamy Beskidy i Góry Izerskie, witające nas już jesienną, deszczową, ale też i odprężającą aurą. Poddajemy się jej, i zupełnie niezobowiązująco zjeżdżamy z asfaltu, poznając uroki gravel bikingu.

źródło opisu: www.magazynszosa.pl

• Czart
  • Strażniczka
  • Nierozłączki. Heca z opiekunką
  • Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi 2
  • Żyj pięknie Jak czerpać inspirację ze zmian, które przynosi los
  • What the F. Co przeklinanie mówi o naszym języku, umyśle i nas samych

8,3 (23 ocen i opinii)
Kasztanowy ludzik
Soren Sveistrup

7,54 (118 ocen i opinii)
Emocje i nastrój. Jak je zrozumieć i kształtować
Daniel Jerzy Żyżniewski

8 (3 ocen i opinii)
Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi 2
Ben Brooks

8 (2 ocen i opinii)
Żyj pięknie Jak czerpać inspirację ze zmian, które przynosi los
Pema Chödrön

7 (2 ocen i opinii)
What the F. Co przeklinanie mówi o naszym języku, umyśle i nas samych
Benjamin K. Bergen

6,8 (5 ocen i opinii)
Przypływy
Brigitte Vaillancourt

8,11 (9 ocen i opinii)
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!