Kroniki Jutra. Siedem wcieleń pamięci

Wydawnictwo: Medium
9788361987383
literatura piękna
Małgorzata

Astrofizyk Nick Astel, zafascynowany tajnymi notatkami Nicoli Tesli, odkrywa kod pola magnetycznego. Nieoczekiwanie badania zaczynają podążać w innym niż początkowo zakładano kierunku. Dotarcie do powszechnego pola informacyjnego kosmosu i światów równoległych znajduje zaskakujący finał. Znane fakty historyczne nabierają nowego znaczenia. Powieść, od której nie można się oderwać, pozwala...

Powieść, od której nie można się oderwać, pozwala dostrzec znaczenie wydarzeń i sytuacji, pojawiających się wciąż na nowo w życiu tej samej osoby na przestrzeni siedmiu wcieleń.
W trzymającą w napięciu fabułę wplecione zostały objaśnienia praw karmy oraz fenomenu poprzednich wcieleń. Pojawiają się także wątki dotyczące programu HAARP i związków mechaniki kwantowej z ezoteryką.

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz jest profesjonalnym astrologiem z 20-letnim stażem. Zajmuje się także astrologią karmiczną i poprzednimi wcieleniami. Prowadzi warsztaty i wykłady, występuje w programach radiowych i telewizyjnych. Współautorka książek Harmonia Wszechświata w człowieku, Opowieści Druida i filmu dokumentalnego Szczecin - miasto Oriona.

Więcej informacji na stronie książki: www.kronikijutra.pl

źródło opisu: http://www.medium.com.pl/b296-.htm

źródło okładki: http://www.medium.com.pl/b296-.htm

mikakeMonika | 2016-07-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 20 lipca 2016

Napisana bardzo prosto, wręcz naiwnie, jak wypracowanie w szkole. Literatura zdecydowanie młodzieżowa, gdybym miała piętnaście lat, może i dałabym jej dziesięć gwiazdek. Opisuje prawa karmy. Niesie pozytywny przekaz o tym co lepsze dla nas - mieć czy być. Oczywiście być.