Małgorzata Gardasiewicz

Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV. Jest autorką książek i wielu artykułów. Pis... Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla Kuriera Szczecińskiego i Chwili dla Ciebie.

Zaufali jej i powierzyli swe sekrety znane i sławne osobistości, m.in. została powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji.

Astrolog

Od zawsze interesowały mnie tajemnice oraz zagadnienia z pogranicza świata fizycznego i duchowego. Astrologia była moją pasją od najmłodszych lat, choć wtedy moja wiedza opierała się jedyna na analizowaniu znaków Zodiaku. Profesjonalnie astrologią zajmuję się od 1996 roku. Posiadam własny gabinet doradztwa astrologicznego. Zajmuję się astrologią humanistyczną, dającą człowiekowi wolną wolę i władanie nad własnym losem. Udzielam porad z zakresu astrologii biznesowej, miłosnej, duchowej, reinkarnacyjnej. Jestem nastawiona na pozytywny obraz świata i rozwijanie swoich najlepszych potencjałów w oparciu o realia rzeczywistości, w której istniejemy i które musimy zaakceptować.

Zajmuję się karma i reinkarnacją oraz odczytywaniem poprzednich wcieleń. Poznanie poprzednich wcieleń ułatwia funkcjonowanie w obecnym życiu. Podróż w poprzednie wcielenia przyniesie ci głębokie zrozumienie Twojego obecnego położenia, nurtujących Cię problemów i pokaże prawdziwy cel wcielenia i dążeń Twojej duszy.

Pasjonują mnie starożytne kultury, a zwłaszcza Egipt oraz astronomia w jej mistycznym wymiarze i dawne wierzenia, zwłaszcza gdy odnoszą się do nieba czy budowy Wszechświata.

Pisarz

Zadebiutowałam w roku 1988, publikacją opowiadania w "Morzu i Ziemi". W tym samym roku otrzymałam wyróżnienie w kat. prozy w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "O Laur 13 Muzy". Rok wcześniej zostałam laureatką nagrody w konkursie literackim zorganizowanym z okazji 25-lecia Szczecińskiego Klubu Młodych Pisarzy.

W 2003 roku Studio Astropsychologii ukazała Harmonia Wszechświata w człowieku, Wstęp do astrofilozofii, której jestem współautorem. W pracy tej poruszyłam rolę jaką odegrała astrologia w historii ludzkości i jej ewolucji od czasów mitycznego Hermesa Trismestigosa do obecnych. Ukazany został w niej autorski system astrofilozofii.
Książkę niezwykle ciepło zrecenzowała w wywiadzie dla "Kuriera Szczecińskiego" gwiazda filmowa Pani Beata Tyszkiewicz recenzja Pani Beaty Tyszkiewicz

Obecnie jest dostępna w sprzedaży najnowsza pozycja w wydawnictwie Zysk i Spółka "Opowieści Druida" o kocie obdarzonym filozoficzną pasją poznawania świata.

Redaktor

Jestem autorką cotygodniowych horoskopów w "Chwili dla Ciebie", gdzie piszę nieprzerwanie od roku 2001. Publikuję również horoskopy roczne, tematyczne i inne materiały związane z parapsychologią.

Jako redaktor pracowałam w latach 1996 - 1999 w tygodniku "Szczecin z Niedzieli na Niedzielę" gdzie byłam współautorem rubryki "Horoskopy sławnych ludzi", "Kącika astrologicznego", artykułów, opowiadań oraz wywiadów przeprowadzonych ze znanymi osobami m.in. z astronomem prof. Aleksandrem Wolszczanem.
Od 1999 do 2001 roku współpracowałam z tygodnikiem Obserwator Zachodniopomorski, gdzie pojawiło się wiele artykułów o tematyce związanej z astronomią, astrologią, kulturoznawstwem, historią m.in. Słowian i cykl artykułów o miejscach mocy w Zachodniopomorskim. Również na łamach tego wydawnictwa ukazały się analizy astrologiczne dotyczące wpływowych osób z kręgów polityki.
Od 1999 roku podjęłam współpracę z największym w Zachodniopomorskim wydawnictwie prasowym "Kurierem Szczecińskim", w którym prezentuję coroczne, trafne prognozy dla świata, Polski i Szczecina. Na łamach "Kuriera Szczecińskiego" ukazało się dotychczas kilkadziesiąt publikacji i wywiadów na ten temat jak również cotygodniowy horoskop, także w wydaniu internetowym na stronie http://www.kurier.szczecin.pl jako rubryka Horoskop i Porady z gwiazd.
Od 2002 piszę w ogólnopolskim wydawnictwie "Kocie Sprawy", gdzie prezentuje "Opowieści Druida", "Koci Zodiak" i inne artykuły o magicznym życiu kotów, których jestem wielkim miłośnikiem.
Publikacje ukazały się również w "Nieznanym świecie", "Przeglądzie Uniwersyteckim" i wielu innych.

Media

Uczestniczyłam wielokrotnie w audycjach i programach telewizyjnych jak: TVN, TVN24, TVP1, TVP3, TV7, Gryf i Bryza, w latach 2005 - 2006 występowałam w cyklicznym cotygodniowym programie w TVP3 "Trójka domowa". Wzięłam także udział w wydaniu świątecznym programu TVP3 "Chwila Kultury". Od wielu lat stale współpracuję z "Polskim Radiem Szczecin". Brałam udział w audycjach w "Trójce", TOK FM, w "Archiwum Roberta Bernatowicza", Radiu Bis, Radiu Euro, Radiu RMF, Radiu Złote Przeboje i wielu innych rozgłośniach.

Odkrycie odwzorowania Oriona w Szczecinie

Jestem współautorem odkrycia pierwotnej, pochodzącej z drugiej połowy XIX koncepcji architektów i budowniczych miasta Szczecina, dotyczą planu urbanistyczno - architektonicznego dla zabudowy placów i ulic miasta, mówiącą, że układ gwiezdnych placów posiada nadzwyczajne podobieństwo z częścią gwiazdozbioru Oriona, pasem Oriona i piramidami w Gizie. Odkryte analogie powodują, że zabudowa ta postrzegana jest obecnie jako unikalna w skali świata.
Odkrycie stało się inspiracją do powstania sztuki "Światła Ziemi" Arkadiusza Buszko i performance muzycznego „Orion – Muzyka Miasta" Willema Schulza.
W 2009 roku zakończyła się realizacja filmu dokumentalnego pt "Szczecin - Miasto Oriona" powstającego przy udziale miasta Szczecin i sponsora www.ArchitekturaKrajobrazu.info przedstawiającego ideę placów Oriona.
Mentorami odkrycia zostali Prof. Jerzy Stelmach, Dziekan Wydz. Matematyczno-Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego oraz światowej sławy malarz Wojtek Siudmak. strona Wojtka Siudmaka. Więcej informacji www.szczecin.eu/ i www.ukryta.eu

Wykłady i prestiż

Układam jubileuszowe horoskopy dla miast i instytucji. Dotychczas miałam przyjemność zaprezentować swoje opracowania z okazji: 750-lecia Białogardu, 60-lecia Szczecina, 60-lecia Kuriera Szczecińskiego i 800-lecia Ziemi Darłowskiej. Zostałam powołana jako pierwsza w powojennej historii Polski na Honorowy Urząd Astrologa Królewskiego Miasta Darłowa, nominację przekazał osobiście burmistrz Arkadiusz Klimowicz. Uroczystość miała miejsce na scenie głównej uroczystych obchodów Centralnych Dni Morza w 2005 roku w Darłowie.
Współpracuję z wieloma organizacjami. Udzieliłam szereg wykładów i prelekcji, gościłam w wielu prestiżowych miejscach.
W 2006 roku wzięłam udział w I oraz w II Sympozjum "Ukryta Rzeczywistość", poświęconym odkrywaniu tajemnic świata przez wspólne działania przedstawicieli nauki akademickiej i badaczy z obszaru "paranauk", które odbyło się w Policach.

Moja notka biograficzna ukazała się w Who is Who w Polsce, w wydaniu V Encyklopedii Biograficznej z życiorysami znanych Polek i Polaków przez prestiżowe szwajcarskie wydawnictwo Hubners Who is Who.

źródło opisu: http://www.malgorzatagardasiewicz.pl

źródło zdjęcia: http://www.malgorzatagardasiewicz.pl

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Harmonia wszechświata w człowieku
Harmonia wszechświata w człowieku
Edward Gardasiewicz, Małgorzata Gardasiewicz

0 (0 ocen i 0 opinii)
Harmonia wszechświata w człowieku
Jak chronić własne zdrowie? Jak nadać życiu poczucie sensu i mądrze kierować własnym losem? Droga wewnętrznego rozwoju, opisana w sztuce życia według astrofilozofii pozwala zrozumieć siebie i odnaleźć...
czytelników: 1 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
Kroniki Jutra. Siedem wcieleń pamięci
Kroniki Jutra. Siedem wcieleń pamięci
Małgorzata Gardasiewicz

7,5 (2 ocen i 1 opinii)
Kroniki Jutra. Siedem wcieleń pamięci
Astrofizyk Nick Astel, zafascynowany tajnymi notatkami Nicoli Tesli, odkrywa kod pola magnetycznego. Nieoczekiwanie badania zaczynają podążać w innym niż początkowo zakładano kierunku. Dotarcie do pow...
czytelników: 7 | opinie: 1 | ocena: 7,5 (2 głosy)
Opowieści Druida
Opowieści Druida
Edward Gardasiewicz, Małgorzata Gardasiewicz

5,82 (50 ocen i 13 opinii)
Opowieści Druida
Od dawna już Kocie Kroniki zapowiadały przyjście kogoś, kto rozsławi koci ród na cały świat. Tym kimś byłem ja. Odkrywanie duchowego świata może być niewątpliwą przyjemnością, zwłaszcza, gdy oprowadza...
czytelników: 115 | opinie: 13 | ocena: 5,82 (50 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

3
62
59
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (62)

zgłoś błąd zgłoś błąd