A po burzy wyjdzie słońce. O tym, jak zamieniono moje dziecko

Tłumaczenie: Danuta Fryzowska
Cykl: Historie Prawdziwe (tom 50) | Seria: Historie Prawdziwe
Wydawnictwo: Hachette Polska
6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Übermorgen Sonnenschein : Als mein Baby vertauscht wurde

"Dwa dni po porodzie Jeaninne, biorąc noworodka na ręce, doświadcza niezwykle silnego przeczucia, że to nie jest jej córka. Czy to możliwe, że właśnie ją spotkał koszmar każdego rodzica: podmiana dzieci w szpitalu? Niestety, choć początkowo nikt jej nie wierzył, to dopiero po pół roku - kiedy już zaczęła kochać to obce dziecko jak własne- okazało się, że miała rację i musi je oddać. Czy Jeaninne będzie w stanie zapomnieć o dziecku, które przez pół roku traktowała jak własne i czy uda jej się od razu nawiązać więź z biologiczną córką? Jak ułożą się relacje pomiędzy obiema matkami i rodzicami zamienionych dzieci? Czy ta tragedia wpłynęła na rozwój obu dziewczynek?"

źródło opisu: Opis Wydawcy

źródło okładki: Wydawnictwo Hachette

annlynn_ | 2016-06-28
Przeczytana: 28 czerwca 2016

Nikogo nie zaskoczę, gdy napiszę, że książka opowiada historię dwóch rodzin, których dzieci zamieniono w szpitalu po porodzie. Książka nie jest zaskakująca-myślę, że większość czytelników już na początku wie, jak się zakończy opowieść. Czyta się miło, przyjemnie, lekko i szybko. Nic ambitnego, ot taka pozycja dla zabicia czasu.