Ślady przeszłości Egipcjanie

8371292082
Egipcjanie, Starożytność
historia
Salicar

Ilustrowany przewodnik po świecie starożytnych Egipcjan.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Marzenka2012 | 2018-02-16

Bardzo miła przejrzysta do czytania, ilustracje ciekawe. Dla fanów Egiptu zarówno tych małych i dużych :)

Jolka | 2016-07-16

Świetna grafika, serie ilustracji z dokładnymi i szczegółowymi opisami życia codziennego Egiptu, jego architektury, sztuki, religii. Nieodparcie sięgam do niej od tylu lat. Dobra pomoc na lekcjach, ale tylko w szkole podstawowej i gimnazjum. Znakomicie wprowadza w świat starożytnych Egipcjan.

Salicar | 2015-08-26
Przeczytana: 2000 rok

Mała, przyjemna książeczka opisująca w barwny sposób świat starożytnych Egipcjan. Czytałem ją jak jeszcze byłem małym szkrabem i wprowadziła mnie ona do tego ciekawego świata jednej z najstarszych cywilizacji. Nawet jako dziecko, byłem wręcz zahipnotyzowany ilustracjami ze szczegółowymi informacjami. (No, przynajmniej jak dla dziecka). Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś o starożytnym Egipcie, a nie wiesz od czego zacząć, to jest to dobra książka.