Nie trzeba słów

Armando QuinteroMarco Somá Wydawnictwo: Tako Seria: Kolekcja OQO literatura dziecięca
No hace falta la voz
Beata Haniec
Kolekcja OQO

Okładka książki Nie trzeba słów Armando Quintero, Marco Somá
8,2
Nie trzeba słów Armando Quintero, M...

Piękne ilustracje, mało tekstu - dużo wzruszeń :-) Polecam! Świetnie sprawdzi się jako prezent.

Kiedy kogoś kochasz, nie musisz mu co chwilę o tym mówić. Miłość można okazywać na wiele sposobów. Jednym z nich jest przytulenie się. Ta niezwykła książka uczy bliskosci, okazywania uczuć i pokazuje, że każdy z nas jest kochany i ma kogoś do kochania. A wszystkiego uczy nas mała Żyrafka.

Piękne ilustracje. Książka, która sama w sobie wyraża jak kochać i wystarczy się przytulić by to powiedzieć. A najpiękniejsze jest to,że uczy dziecko że miłość można przekazać dalej.(można nią zarażać).

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Urocza, ciepła, wzruszająca, optymistyczna nanohistoryjka o przytulaskach, czułości, dotyku, okazywaniu uczuć. Wśród tylu dźwięków dookoła czasem rzeczywiście "nie trzeba słów". W dodatku można się tego nauczyć...

Fajna kolorystyka, porządne wydanie, sztywna oprawa.
Minimum słów, maksimum treści.
Cacuszko.

Na półkach: , , , , ,

"Odtąd wszystkie zwierzęta wiedzą,
że nie trzeba słów, by powiedzieć"
-Kocham cię, mamo!
- Kocham cię, tato..."

Mój 7-latek sam przeczytał (bo niewiele tu tekstu), ale podobało mu się bardzo ;-)

Uczy, wzrusza i uwrażliwia. Bardzo mądra pozycja dla najmłodszych; najlepiej do czytania z rodzicem. Polecam z całego serduszka :D!

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture

Tekst prosty, przemawiający do wyobraźni dziecka; ilustracje prześliczne.

Cudowna książka o tym, że nie trzeba nic mówić, by wyrazić to co najważniejsze. Mnie osobiście bardzo wzruszyła.

,,Nie trzeba słów" kupiłam już dawno temu i byłam pewna, że już tę książeczkę Wam pokazywałam. Okazało się, że jednak nie, więc postanowiłam to nadrobić.

Wszystkie zwierzęta w jakiś sposób potrafią mówić. Psy szczekają, koty miauczą, słonie trąbią, tylko żyrafa nie ma słów, by wyrazić swoją miłość do bliskich. Ma za to bardzo długą szyję, którą owinęła swoją córeczkę....

Moja recenzja na:

• Dla dzieci
  • Książki dla dzieci
  • 2018
  • Literatura hiszpańska
  • Biblioteka
  • Na półeczce stoi...
  • Wypożyczone

Dodaj cytat z książki Nie trzeba słów