Czarne wdowy

Wydawnictwo: VM Group

"Czy bylibyście zdolni do zabójstwa w akcie zemsty za śmierć dziecka? Wydarzenia, jakie miały miejsce w Biesłanie, wydają się tak odległe. W powieści "Czarne wdowy" McCutcheon opisuje je ze wszystkimi budzącymi grozę, bolesnymi detalami. Błyskotliwie skonstruowana fabuła prowadzi czytelnika przez te traumatyczne wydarzenia. Ten trzymający w napięciu dramat psychologiczny został napisany z wielką wrażliwością i współczuciem."
"Sunday Telegraph"

pawba | 2011-05-27
Przeczytana: 2007 rok

Wstrząsająca, kontrowersyjna, dająca wiele do myślenia - czy matka ma prawo do zemsty za śmierć dziecka?!Trzeba przeczytać.

rybiefutro | 2017-05-04

Świetnie przekazane emocje. Przedstawia świat w ten brutalniejszy sposób, zbliża nas do jego okrutności. Zaciekawia, porywa pod każdym względem i zaskakuje. Jest to jedna z moich ulubionych książek i choćby nie wiem co - nadal taka zostanie!

Ola | 2012-01-08
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 08 stycznia 2012

Ciężka tematyka ... Kobiety naznaczone tragedią w Biesłanie, starają się odpłacić pięknym za nadobne ... ale czy warto?

bambi18 | 2014-07-16

najlepsza książka jaką czytałam naprawdę warto ją przeczytać

Tess711 | 2010-03-19

"Czarne wdowy" to pytanie o granicę moralności.

Karina | 2014-09-28
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 26 września 2014

Nie mogłam się od niej oderwać.

a.piorczynski | 2015-06-28
Przeczytana: wrzesień 2015