Magiczny konik. Wymarzony skok

Tłumaczenie: Michał Zacharzewski
Cykl: Magiczny konik (tom 4)
Wydawnictwo: Wilga
Magic Ponies: Show-Jumping Dreams
Ag2S

Bestsellerowa seria dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley.
Wspaniała grzywa Magicznego Konika imieniem Kaszmir aż promienieje magią!
Jednak Kaszmir ma jedno wielkie marzenie – szuka przyjaciółki, która zechce z nim przeżyć wspaniałe, magiczne przygody.
Gdzie jeszcze zjawi się Kaszmir?
Magia trwa dalej…

źródło opisu: http://sklep.gwfoksal.pl/

źródło okładki: http://sklep.gwfoksal.pl/

Mika | 2018-06-23
Przeczytana: 19 czerwca 2018

Czytając kilka książek autorki trzeba zrobić między nimi przerwę. ..wszystkie bez względu na zwierzęta : czy to magiczny konik, czy magiczny królik albo magiczny kotek, napisane są w taki sam sposób.
My wypozyczylysmy z biblioteki 3 o różnych zwierzakach i przy ostatniej juz nam się mylilo o którym właśnie czytamy, bo wprowadzenie magicznego zwierzaka do naszego świata jest w każdej książce takie samo. I w zasadzie szablonowe przgody i przeżycia małych bohaterów. 5-latki jeszcze się tym bawią.

Kern | 2017-10-11
Na półkach: Przeczytane, 2017, Dzieci
Przeczytana: styczeń 2017

Dobra, ale taka jak wszystkie inne tej autorki.

Magdalena | 2016-01-24
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka, 2016
Przeczytana: 24 stycznia 2016

Kaszmir spotyka Olgę, której koń niestety doznał kontuzji. Olga pomaga mu w szukaniu siostry, a on jej w wytrzymaniu z kuzynką jej przyjaciółki, z którą dzięki niemu w końcu się zaprzyjaźnia :). Ale, czy tym razem uda się Kaszmirowi znaleźć siostrę?