Magiczny królik. Plusk magii

Cykl: Magiczny królik (tom 2)
Wydawnictwo: Wilga
Magic Bunny: A Splash Of Magic
Ag2S

Bestsellerowa seria dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley.
Czy umiesz sobie wyobrazić idealną niespodziankę? Malutki króliczek imieniem Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką!
Gdzie jeszcze zjawi się Strzała? Magia trwa dalej…

źródło opisu: http://sklep.gwfoksal.pl/

źródło okładki: http://sklep.gwfoksal.pl/

Mika | 2018-06-23
Przeczytana: 08 czerwca 2018

Nawet 6 latka zauważa prawidłowość w szablonowej strukturze książek o przygodach magicznego królika.
Nie umniejsza to jednak przyjemności czytania do snu i inspirowania i rozwijania wyobraźni.

Ida | 2017-06-13
Przeczytana: 13 czerwca 2017

Kiedy najlepsza przyjaciółka się przeprowadza, życie zmienia się radykalnie i jest dużo smutniej. Do tego mama ma problemy ze zdrowiem i cały świat wali się małej Sandrze na głowę.
Pobyt nad morzem miał być wspaniałym przeżyciem, ale Sandra, jest niezadowolona, bo jej przyjaciółka ma już w nowym miejscu zamieszkania inne, nowe koleżanki. Wygląda na to, że świetnie się z nimi bawi, spędzają wspólnie mnóstwo czasu i Sandra czuje się odrzucona. Nie ma nawet chwili, by zwierzyć się ze swoich problemów i spokojnie porozmawiać.

Wtedy niewiadomo skąd pojawia się i przychodzi z pomocą mały, kolorowy i ...magiczny królik. Widzi go wyłącznie Sandra, bo to dla niej opuścił swoją tajemniczą krainę.
Opowieść o prawie nastolatkach. O ich małych i dużych problemach. O kłótniach, nieporozumieniach i zabawach. A mały królik, który w magiczny sposób pojawia się w opowieści, pomaga naszej głównej bohaterce zrozumieć i rozwiązać codzienne problemy.
Książeczka dla dziewczynek w wieku szkolnym, duża...

Kern | 2017-01-30
Na półkach: Przeczytane, 2017, Dzieci
Przeczytana: styczeń 2017

Książka całkiem dobra: ciekawa i mądra.
Szkoda że prawie dokładnie taka sam jak inne książki tej autorki.
Nawet dzieci to zauważyły.

Zalecany wiek dziecka: 5-8 lat.

Marta Pluskota | 2016-02-17
Przeczytana: 17 lutego 2016

Genialna książka!!! Już polubiłam Magicznego Królika!!! Muże zkosztować magicznego konika.

SERDECZNIE POLECAM ~MARTA KTÓRA SIĘ DZIWI , ŻE WSZYSCY POLUBIAJĄ JEJ RECENZJE~

Magdalena | 2016-01-21
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka, 2016
Przeczytana: 21 stycznia 2016

Kolejne przygody królika Strzały. Tym razem pomaga Sandrze w spotkaniu z jej przyjaciółką i z dwoma nowymi koleżankami.