Leksykon Ryczałtu 2008

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Unimex
biznes, finanse

Ryczałt dla profesjonalistów i amatorów! Kolejna edycja publikacji będącej leksykograficznym ujęciem problematyki zryczałtowanych form opodatkowania podatkiem dochodowym. Obejmuje całość problematyki ryczałtowych form opodatkowania. Książka niezbędna nie tylko dla osób profesjonalnie zajmujących się podatkami, ale także dla osób prowadzących działalność opodatkowaną w formach zryczałtowanych. Stan prawny na 1 stycznia 2007 roku, uwzględnia także zmiany wchodzące w życie 1 stycznia 2008 roku.