Ku pełniejszemu życiu w Duchu Świętym

Tłumaczenie: Edyta Tombarkiewicz
Wydawnictwo: Stowarzyszenie Mężczyźni Świętego Józefa
Towards Fuller Life in The Holy Spirit
religia

Charles Whitehead jest przekonany, że Duch Święty to najbardziej strzeżony sekret Kościoła. W swojej książce Autor zachęca nas do świeżego spojrzenia na Osobę i obietnicę Ducha Świętego przez pryzmat Słowa Bożego oraz 2000 lat historii i nauczania Kościoła. Książka jest napisana w takiej formie, że może posłużyć jako źródło rozważań w małych grupach, pomoc w dyskusji czy materiał do osobistej inspiracji i refleksji.

źródło opisu: http://mezczyzni.net/

źródło okładki: http://mezczyzni.net/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!