Życie z pasją. 5 sprawdzonych sposobów, aby robić to, co się kocha i kochać to, co się robi

Tłumaczenie: Małgorzata Małecka
Wydawnictwo: StudioEMKA
Pasja, Motywacja,
poradniki
Sławomir

Większość ludzi cały swój czas poświęca pomnażaniu dochodów, zamiast mądrze zaplanować swoje życie. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czy można mieć z życia więcej niż masz ty? W głębi ducha towarzyszy ci myśl, że życie jest zbyt krótkie, by przemierzyć je bez celu, nie mając żadnych pasji. Jaki więc jest twój plan na życie? Czy udaje ci się osiągnąć wszystko to, czego pragniesz? Jaką masz...

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czy można mieć z życia więcej niż masz ty? W głębi ducha towarzyszy ci myśl, że życie jest zbyt krótkie, by przemierzyć je bez celu, nie mając żadnych pasji. Jaki więc jest twój plan na życie? Czy udaje ci się osiągnąć wszystko to, czego pragniesz? Jaką masz pasję? Może jest nią twój zawód, twoja praca? Czy chciałbyś więcej mieć, bardziej być, ale nie potrafisz zmienić okoliczności w jakich przyszło Ci żyć?

Jeśli tak jest, to gwarantuję Ci, że Życie z pasją dostarczy rozwiązań, których poszukujesz, póki co bez zadowalających rezultatów.

Mając tę książkę za przewodnika, masz szansę:

Iść w dobrym kierunku, aby marzenia stały się rzeczywistością.
Odkryć w sobie pasje i nazwać po imieniu te, które masz.
Nauczyć się zerwać ze złym nawykiem odkładania spraw - raz na zawsze.
Poznać sprawdzone procesy, które pomogą ci zrozumieć i w pełni wykorzystać nadarzające się okazje – tak w życiu zawodowym jak i osobistym.
Odnaleźć cele, którymi będziesz mógł się kierować, tworząc plany.
Często słyszymy, jak ludzie mówią, że życie nie może być łatwe; ja jednak uważam, że powinno być właśnie pełne pasji niczym ekscytująca podróż. - Keith Abraham

źródło opisu: http://merlin.pl/Zycie-z-pasja-5-sprawdzonych-spos...(?)

źródło okładki: http://merlin.pl/Zycie-z-pasja-5-sprawdzonych-spos...»

annemi | 2016-06-02
Przeczytana: 2015 rok

Fajna książka, która pomaga zrozumieć siebie, pełna ćwiczeń i pytań do przemyślenia.