Oneness

Oneness
rozwój
angielski
Bożydar

Od czasu do czasu na horyzoncie pojawia się książka z niezaprzeczalną mocą przekazywanych informacji oraz niewytłumaczalnym słowami przeżyciem jakie prezentuje czytelnikowi. Takie książki pojawiają się w życiu człowieka w odpowiednim do przemian czasie, dokładnie wtedy gdy ich potrzebujemy. Taką książką jest Oneness. Książka opisuje drogę, która czeka każdego z nas na szlaku do odkrycia kim jesteśmy i co przed nami ukrywano. Drogę do odkrycia jedności z całą kreacją.

źródło opisu: amazon.com

źródło okładki: http://www.amazon.com/Oneness-Rasha/dp/0965900312

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!