The Gentleman Mentor

Okładka książki The Gentleman Mentor Kendall Ryan
Okładka książki The Gentleman Mentor
Kendall Ryan Wydawnictwo: Kendall Ryan Books Cykl: Lessons with the Dom (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Lessons with the Dom (tom 1)
The Gentleman Mentor
Kendall Ryan Books
2015-05-05
2015-05-05
erotyka BDSM

Hm, przyznam, że mam nieco mieszane uczucia do tej książki, aczkolwiek czytało się ją bardzo szybko i była w jakiś sposób ciekawa. Niestety raczej nie utkwi mi zbyt głęboko w pamięci...

to było urocze

to było urocze

Mi tam się podobało :)
Książka odpowiada swojemu tytuowi :)
Dlatego nie bardzo rozumiem recenzje, że książka im się nie podoba bo za dużo seksu.. A czego innego można się spodziewać w historii której facet ma nauczyć kobietę swojej seksualności i jak jak się piep**yc (?)
Troszkę za szybko zakończona ale zdecydowanie ciekawa, spójna i na temat :D
Polecam :)

Mi tam się podobało :)
Książka odpowiada swojemu tytuowi :)
Troszkę za szybko zakończona ale zdecydowanie ciekawa, spójna i na temat :D
Polecam :)

Brielle jest cichą i poukładaną dziewczyną, która od pięciu lat podkochuje się w swoim przyjacielu. Chce aby ją w końcu zauważył, wiec zwraca się do Mentora by nauczył ją jak uwodzić mężczyzn i stać się idealną kochanką. Przez 6 spotkań Bri całkowicie zapomniała o swoim przyjacielu, myśli że dotarła do zranionego serca Halea jednak sprawy potoczą się inaczej. Wciągająca i chwilami zaskakująca książka która sprowadza nas w świat innych zabaw :) Polecam

O matko, ile można czytać opisów stosunków? -_- Ja rozumiem inspirację Grey'em, no ale ludzie, tam chociaż coś się działo. A tutaj mam wrażenie, że czytam fabułę średniego pornosa i chociaż nie lubię nie kończyć książek, to tę sobie odpuszczę.

:-) Książka ciekawa, pomimo tematu BDSM to jest napisana z wyczuciem i nawet odgrywane sceny sexu fajnie się czyta. zakończenie było przewidywalne ale cóż jak w większości książek :-) Warto jedna przeczytać, a ja zabieram się za kolejną część.

Brielle chcac zdobyc swojego bliskiego przyjaciela, w ktorym sie podkochuje od 5 lat postanawia zglebic tajniki uwodzenia i stac sie kochanka idealna. W tym celu wynajmuje Seksualnego Menora.
Mentorem jest 28 letni Hale, prawnik, ktory kilka lat wczesniej przezyl osobista tragedie i od tamtego czasu aby zapomniec bawi sie w mentorowanie i postanawia juz nigdy nie wiazac sie z kobieta.
Hale proponuje Brielle 6 spotkan za odpowiednia oplate, bo jak twierdzi tych 6 spotkan to na tyle duzo aby ja wiele nauczyc ale na tyle malo aby przypadkiem ona sie w nim nie zakochala. Jednak nawet nie dopuscil do siebie mysli, ze moze byc odwrotnie.
Calosc bardzo milo sie czytalo, przez wiekszosc ksiazki autorka nie wyjawia nam co sie przytrafilo mentorowi, a my nie wiemy dlaczego jest taki zimny i objetny. Chetnie przeczytam kolejna czesc, ktora dotyczy przyjaciela Hale i jego siostry. Polecam.

Na półkach: , , , , , , ,

Brielle jest od lat zakochana w swoim przyjacielu Kirbym. Jest jednak osobą od dość niskiej ocenie własnej wartości i nie wierzy w swoją seksualność. W internecie natrafia na ogłoszenie Sensualnego Mentora, który oferuje usługi mające na celu nauczyć kobiety ich seksualności i wyzwolić ich własne, wewnętrzne piękno. Kiedy piszę do niego wiadomość, Mentor odpowiada i po wymianie kilku wiadomości umawiają się na pierwsze, zapoznawcze spotkanie.
Hale odbył wiele takich spotkań, ale kiedy widzi Brzoskwinkę coś się w nim porusza. Zaczynają lekcje, które mają obejmować sześć spotkań.

Czy tyle spotkań wystarczy, aby Brielle uwierzyła w siebie i swoją seksualność? Czy dominujący Mentor przełamie jej granice? A może te spotkania poprzewracają wszelkie wstępne założenia i przełamią granice nie tylko Brielle?

To moja pierwsza książka pani Ryan i... geniusz pisarskich umiejętności to z niej raczej nie jest.
Historia jest prosta, schemat dobrze znany, a i nic zaskakującego się tutaj nie wydarzyło.

Spłoszona dziewczyn i pewny siebie dominant, który odkrywa jej pragnienia i nakłania do łamania granic. Ale... BDSM? Chyba w wersji bardzo, bardzo light. Nie wiem, autorka chciała chyba pójść za nurtem i napisać książkę w tematyce BDSM, ale nie powiem, aby jej wyszło. Takie to ugłaskane, że wow. Nie jestem żadną specjalistką w temacie, przeczytałam kilka książek i powiem, że to chyba najmniej BDSMowa książka jakąś w tym temacie czytałam.

Co do samych bohaterów? Nie wiem. Rzadko mi się to zdarza, ale no po prostu emocji we mnie oni nie wywołali.

Takie o lekkie czytadło, bez porywów. Zapomnę o niej tak szybko jak ją przeczytałam. Już ulatuje mi z głowy.

Miał  być stroną uczącą...ale z nią...przed, pod i nad  sobą...po raz pierwszy, czuł się tak, jakby za każdym razem uczył się wszelkiego rodzaju nowych rzeczy o samym sobie...w chwili zapomnienia... patrzył na nią ,jakby była początkiem  i końcem wszystkiego...a ona???

Jej chciwe oczy piły do syta...nie mogąc nasycić się...I tak bez końca.

Gorąca, z elementami BDSM w tle...naprawdę w "delikatnym" jego wydaniu...

Książka ze szczyptą tajemnic... ciężarem zranienia, ogromem pragnienia, i garścią nadziei w tle.

Do zaczytania 😚

Jej chciwe oczy piły do syta...nie mogąc nasycić się...I tak bez końca.

Gorąca, z elementami BDSM w...

Świetna z wielka dozą humoru już od pierwszych stron ( oczywiście jak dla mnie ) :D :D :D !!!!

• Erotyk
  • Po angielsku