Okładka książki Złoty Budda

AMBER
Cabrillo, Oregon, NUMA
typ
papier
6,68 (145 ocen i 4 opinie)

Opis książki

W świątyni za żółtym murem dalajlama modlił się do swojego osobistego opiekuna Mahakali. Chińczycy zaproponowali mu gościnę w kwaterze głównej, żeby zapewnić mu ochronę, ale wiedział, że powodem tego zaproszenia nie była troska o jego osobę. To właśnie Chińczyków musiał się strzec. Ich prawdziwe zamiary opisane były w liście, który właśnie otrzymał od Ngabo Ngawanga Jigme, gubernatora Chamdo...

Gdzie kupić?

Opinie czytelników
Karolina | 2012-01-02
Na półkach: Sensacja, Przeczytane
Przeczytana: 29 grudnia 2011

Napisana tak, aby oglądało się akcję z kilku różnych stron i starało się wyjaśnić tajemnicę już dużo wcześniej. Dobra sensacja. Duży plus za bardzo współczesny pomysł (problem Tybetu).

Olek | 2011-12-03
Przeczytana: 30 listopada 2011

Przeczytałem już parę książek Cliv Cusslera, ale żadna z nich nie wciągnęła mnie tak mocno jak "Złoty Budda". Może i dlatego, że ja lubię klimaty azji wschodniej i Tybetu.

Bynajmniej, książka bardzo ciekawa, sam pomysł wydał mi się interesujący, aczkolwiek zakończenie pozostawia wiele do zarzucenia.

Ale i tak książka zasługuje na duży plus!

beben1910 | 2012-11-23
Przeczytana: 2012 rok

Dobra książka, Cussler trzyma poziom. Nie jest to mistrzostwo świata, ale da się czytać.

krystyna | 2012-03-21

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica