Legendy podmiejskie

Wydawnictwo: RM
hobby

Sarah Herman Legendy podmiejskie zaskakujące pytania i przewrotne odpowiedzi Często zadajemy sobie lub innym niezwykle ważne pytania. Na rynku dostępnych jest mnóstwo poradników, które pomagają znaleźć na nie właściwą odpowiedź. To nie jest TEN poradnik! W tej książce nie stawiamy pytań o sens istnienia. znajdziecie w niej za to sporą dawkę nonsensu, liczne kłamstewka i dokładnie tyle ziaren prawdy, ile zdoła was zachęcić do sprawdzenia afaktówa w wiarygodnych źródłach. Oddajemy w ręce czytelnika owoc pokrętnego umysłu Sarah Herman a parodię literatury popularnonaukowej. Autorka proponuje alternatywne podejście do kwestii ludzkiej ciekawości, przedstawiając szczegółowe pseudonaukowe odpowiedzi na najbardziej absurdalne pytania. Wprawdzie po lekturze tej pozycji nie wzbogacimy swojej wiedzy o świecie, ale czytając ją, z pewnością nieźle się uśmiejemy.

Loui Czyta | 2013-08-21
Na półkach: Przeczytane, Zrecenzowane