Echa przeszłych wcieleń. Uzdrowienie i zrozumienie wynikające z poznania poprzednich inkarnacji

Tłumaczenie: Marta Borkowska
Wydawnictwo: Samsara
Past Lives, Present Stories: Healing & Wisdom Through Past Life Exploration
inkarnacja, Marta Borkowska
Precious

Astrolog w starożytnym Egipcie? Wikińska wojowniczka, która niejednokrotnie dowiodła swej dzielności w boju? Uzdrowicielka oskarżona o czary w czasach króla Jerzego? Renesansowy odkrywca, badający nieznane lądy? Kim byliśmy w poprzednim wcieleniu i jaki wpływ ma to na nasze aktualne życie? Judith Marshall zabiera czytelnika w inspirującą podróż, podczas której prezentuje techniki poznawania...

Judith Marshall zabiera czytelnika w inspirującą podróż, podczas której prezentuje techniki poznawania przeszłych wcieleń oraz gromadzenia wiedzy ułatwiającej zrozumienie doświadczeń przeżywanych w aktualnej inkarnacji. Ta książka – w której praktyczne porady przeplatają się z osobistymi przeżyciami samej autorki – to dowód na to, jak wielka mądrość i uzdrowienie mogą płynąć z odkrywania poprzednich wcieleń.

Znaki, synchroniczność, wrażenia z dzieciństwa, sny, wspomnienia, instynktowne reakcje na ludzi i miejsca a nawet nagłe przeskoki w świadomości lub w czasie – to tylko nieliczne przykłady tego, jak mogą objawiać się migawki z poprzednich wcieleń. Przy pomocy zawartych w tej książce sprawdzonych ćwiczeń uczymy się, jak badać własne minione życia i wykorzystać wyciągnięte z nich lekcje do rozwoju w życiu obecnym.

Przypominając sobie fragmenty przeszłych inkarnacji, dosłownie "składam je z powrotem", sprawiając, że różne części lub "składniki" duszy powracają do naszej świadomości – i stajemy się całością.

Aby zrozumieć teraźniejszość, trzeba najpierw dotrzeć do przeszłości!

źródło opisu: Wydawnictwo Samsara, 2015

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/

Książka wciągnęła mnie od pierwszych stron, mimo że nie jest to ani powieść, ani też lektura na jeden wieczór. Autorka dzieląc się swoimi odkryciami odnośnie swoich poprzednich wcieleń w piękny sposób zachęca i czytelnika do tego, by zajrzał za zaslonę niepamięci i dotarl do dawnej przeszłości samego siebie. Jak dla mnie była to bardzo interesująca lektura, tym bardziej cenna, iż zawiera też szereg praktycznych wskazówek i pomocnych w odkrywaniu poprzednich wcieleń. Ogólnie temat dla mnie nie jest nowy, dlatego też ksiązkę potraktowałam bardziej jak swego rodzaju poradnik, a nie przetarcie ścieżki dla nowego sposobu myślenia. I bardzo mi ten poradnik przypadł do gustu. Dlatego zainteresowanym tematyką jak najbardziej polecam.

Michał Bagiński | 2019-02-18

Dla mnie książka przeciętna. Oczekiwałem więcej praktycznych rad jak korzystać z wiedzy dotyczącej przeszłych wcieleń.

geodetka | 2017-10-29
Na półkach: Przeczytane, 2017