Dziękuję Ci Mamo

Wydawnictwo: Ena Media

Dziękuję Ci, mamo Matka, mama, mamusia... Na całym świecie nie ma osoby, która darzyłaby nas tak bezinteresownym uczuciem i byłaby równie oddana i pełna miłości. Niezależnie od tego, ile mamy lat i jak daleko jesteśmy od rodzinnego domu, Jej myśli podążają za każdym naszym krokiem. A ponieważ często nie znajdujemy odpowiednich słów, niech ta niewielka książeczka i teksty w niej zawarte będą formą podziękowania i wyrażenia miłości. Dziękuję Ci, mamo... za wszystko! Okładka: twarda, Rok wydania: 2009,

f15vt05 | 2013-07-23
książek: 12023