Masz wiadomość...

Wydawnictwo: Ena Media
978-83-927158-9-4
poezja

Jeśli chcesz powiedzieć bliskiej ci osobie, gdzie na co dzień można odnaleźć radość, spokój, nadzieję i miłość, po prostu prześlij wiadomość. zrób to jednak nie za pomocą listu, poczty mailowej czy sms-a, ale podaruj adresatowi tę książeczkę, która niczym posłaniec zapuka do każdego serca, mówiąc: masz wiadomość. Książeczkę Masz wiadomość można podarować bliskiej osobie bez okazji... Albo inaczej: na każdą okazję, gdyż słowa w niej zawarte przemówią jednakowo do młodszych i starszych, dzieci i rodziców, przyjaciół i zakochanych. Każda z tych osób odnajdzie tu cząstkę siebie, a optymistyczne przesłanie wszystkich tekstów i wspaniałe fotografie będą twórczą inspiracją do bogatszego życia. Jednym słowem: masz wiadomość i podziel się nią, jeśli uznasz za wartościową.

Magenta | 2011-07-26
Masza | 2012-10-06