Jerzy anowski . Uczony, tłumacz, popularyzator

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego
historyczna

Walne Zgromadzenie Polskiego Towarzystwa Filologicznego. Sesja naukowa Jerzy anowski uczony, tłumacz, popularyzator, Wrocław, listopada roku Jerzy anowski Fila vitae Jerzy anowski czerwca stycznia roku . Osobiste wspomnienie Szkoła naukowa Jerzego anowskiego Tomiki Biblioteki Narodowej w opracowaniu Jerzego anowskiego Związki Profesora Jerzego anowskiego z opolską uczelnią Profesor Jerzy anowski jako interpretator i tłumacz Hezjoda Tragedie Eurypidesa w Opowieści etiopskiej Heliodora Sztuka przekładu Jerzy anowski jako tłumacz Eurypidesa Jerzego anowskiego spojrzenie na więte Igrzyska Hellenów Trzy wizerunki drugiej sofistki Profesor Jerzy anowski jako bibliofil Stopień profesjonalizacji sportu w Azji Mniejszej w I III wieku n.e.