Elevander

Agnieszka Heszen, Hymn Romanosa Melodosa o Zmartwychwstaniu (II) - analiza strukturalno-źródłowa Aleksandra Klęczar, Żydzi i Rzymianie, Egipcjanie i Grecy: Imago gentium w Contra Apionem Józefa Flawiusza Joanna Komorowska, Philostrati Protagoras czyli biogram agnostyka Józef Korpanty, Ze studiów nad Eneidą Wergiliusza Justyna Łukaszewska-Haberkowa, Makro- i mikrokosmos w trzeciej wizji z...

Joanna Komorowska, Philostrati Protagoras czyli biogram agnostyka

Józef Korpanty, Ze studiów nad Eneidą Wergiliusza

Justyna Łukaszewska-Haberkowa, Makro- i mikrokosmos w trzeciej wizji z pierwszej księgi Scivias Hildegardy z Bingen

Stanisław Śnieżewski, P. Papini Stati Silvae

Stanisław Stabryła, Idea pokoju w Psychomachii Prudencjusza

Lucyna Stankiewicz, Gdy Plaut mówi herbam do...

Jerzy Starnawski, Nad traktatem Andrzeja Krzyckiego o mszy świętej

Marek Wilczyński, Bracara regum - stolica hiszpańskich Swebów

źródło opisu: Spis treści