Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Sodoma

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
6,49 (53 ocen i 12 opinii) Zobacz oceny
10
2
9
2
8
5
7
18
6
17
5
4
4
3
3
2
2
0
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
data wydania
ISBN
9788377855829
liczba stron
312
język
polski
dodał
dasio72

Nadchodzi dzień sądu. Wielka radość dla miłośników „Agenta Dołu” i „Psa w studni”! Marcin Wolski po sukcesach na niwie historii alternatywnych powraca w dawnym stylu. Zaprasza do współczesnej Sodomy i każe swemu bohaterowi powtórzyć zadanie, które Bóg zlecił ongiś Lotowi. Jeśli nie znajdzie dziesięciu sprawiedliwych, jego miasto, gigantyczna dziesięciomilionowa metropolia, ulegnie zagładzie,...

Nadchodzi dzień sądu.
Wielka radość dla miłośników „Agenta Dołu” i „Psa w studni”! Marcin Wolski po sukcesach na niwie historii alternatywnych powraca w dawnym stylu. Zaprasza do współczesnej Sodomy i każe swemu bohaterowi powtórzyć zadanie, które Bóg zlecił ongiś Lotowi. Jeśli nie znajdzie dziesięciu sprawiedliwych, jego miasto, gigantyczna dziesięciomilionowa metropolia, ulegnie zagładzie, choć tym razem to sami ludzie zgotują ludziom tragiczny los.
Bohater, Tol Willer, ma do dyspozycji parapsychiczne zdolności i tylko 72 godziny. Podjęte zadanie skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy na jego drodze stanie piękna osiemnastoletnia Claire, uciekinierka z zakładu dla panien szczególnego przeznaczenia.
Wstrząsająca i głęboko humanistyczna historia o świecie i czasach, które mogą, choć nie muszą nastąpić, opowiedziana zgodnie z najlepszymi standardami kina akcji.

 

źródło opisu: esensja.pl

źródło okładki: esensja.pl

pokaż więcej

Brak materiałów.
książek: 188
Magnat | 2015-12-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 06 grudnia 2015

Poczätek bardzo dobry,reszta raczej przecietna.Moze oczekiwania za duze co do historii Claire?
Ale pomimo to typowy Marcin Wolski- ciezko sie oderwac.
Choc mala uwaga- Malachiasz o podobnej,biblijnej tematyce 100x leoszy!!!
Ksiäzka na jeden dzien:)

Pokaż wszystkie opinie o tej książce
Już teraz nowa funkcja: pakiety. Dowiedz się więcej jak kupić kilka książek w najlepszej cenie >>>
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Wojna światów

H. G. Weels przewspaniale prowadzi język fabularny - nieświadomie prowokuje do powstania hunterowskiego stylu gonzo charakteryzującego się swoim qua...

zgłoś błąd zgłoś błąd