Od Polski drewnianej do murowanej /W dawnej Polsce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
historyczna

W książce: Cykl przyrody cykl życia; Dawni lekarze i ich porady; Duchy i demony; Magia czary i czarownice; Narodziny dziecka i praktyki magiczne z tym związane; Jadłospis epoki; W chacie i zagrodzie; Życie w wieży-kamienicy; Koloniści i nowe osady; Młynarz bogaty czarownik; W starej kopalni; Transport rzeczny; Życie w mieście; Średniowieczne szkoły; Pierwsze dokumenty i pierwsi fałszerze; Rycerze wojny i turnieje; Książęta świątobliwi i okrutni; Mongołowie naród łuczników. Okładka: twarda;

meggi112 | 2013-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2013

Książka dla małych dzieci . Zrozumiale napisana oraz mało niepotrzebnych lub trudno do zapamiętania informacji . Według mnie książka dla 8-10 latków.

Weronika | 2016-01-04
Kalt | 2011-08-01