To lubię

Wydawnictwo: Nowy Świat

Krzysztof Boczkowski wydał ponad dziesięć zbiorów wierszy oraz przekłady poezji wybranych T.S.Eliota z obszernym komentarzem, Walta Whitmana, poetów amerykańskich i antologię Od Safony do Sylwiii Plath . W 1972 roku otrzymał nagrodę Czerwonej Róży, a potem dwukrotnie nagrodę Pegaza za przekłady, oraz inne nagrody poetyckie, jak również Indywidualną Nagrodę Naukową I stopnia Ministra Zdrowia za badania nad cytogenetyką człowieka.

Paprykarz Szczeciński | 2013-05-11
| 2017-09-25