Lola w podróży poślubnej

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Lola auf Hochszeitreise
Lola, podróż poślubna
Pistacia

Hiperbezpieczne śluby dla par tajnych agentów? Czy może uroczyste przyjęcia weselne i miesiące miodowe dla sławnych gwiazd muzyki pop? To dla Loli żaden kłopot. Bo Lola Lovekiss, najlepsza na świecie konsultantka ślubna wszech czasów, potrafi sprawić, że każde wesele będzie niezapomnianym przeżyciem. Oczywiście tylko nocą – we śnie. W rzeczywistości najpiękniejszym dniem w prawdziwym życiu Loli ma być ślub jej rodziców: wreszcie mama i papai pobiorą się w Brazylii. Tam jednak pojawią się nagle kłopoty, których konsultantka ślubna Lola w ogóle się nie spodziewała…

[opis wydawcy]

Monia0420 | 2015-01-01
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone
Przeczytana: 01 stycznia 2015

To już szósty tom przygód Loli. Książkę przeczytałam szybko, a czytając przypominały mi się niektóre fragmenty, bo ta lekturka była już przeze mnie czytana kilka lat temu.
Najbardziej podobał mi się wątek spełniania życzeń, szczególnie w podróży do Paryża. Pokazuje to, że nawet marzenia które wydają się nam nierealne mogą się spełnić.
Co mnie zdziwiło ale negatywnie? Lalki voodoo, czary, magia. Takie coś w takiej książce. Uważam, że trochę nieodpowiednie i na tym wątku się zawiodłam.
Podsumowując - jak poprzednie części, książka ciekawa, zabawna, momentami nieprzewidywalna.

Justynka | 2011-01-03
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Lola ma matkę która chce wyjść za mąż za brazylijczyka.Lola razem ze swoją przyjaciółką, jej mamą i parą poślubną jadą w podróż poślubną do brazyli czyli do ojczyzny jej ojczyma.Niestety wszystko nie układa się dobrze między parą.W Brazylii ma się odbyć ich ślub lecz tę uroczystość szykuje tylko nowa babcia Loli i jej ojczym co się nie podoba małżonce która nie umie mówić jak Lola po Brazylijsku.W końcu ich małżeństwo wisi na włosku a Lola próbuje to naprawić robiąc laleczki woodoo i różne rzeczy m.in idąc w środku nocy do źródełka miłości.Na plaży niestety mama Loli doznaje szoku z powodu jej niefortunnej wpadki którą chyba wszyscy zapamiętają.Ale najlepsze jest to że książka ta kończy się bardzo dobrze.

Hannya | 2014-12-04

Przygody Loli w Brazylii. Jak byłam młodsza to bardzo mi się spodobała.

olinek5671 | 2015-01-18

książka jest bardzo ciekawa , czasem niespodziewany zwrot akcji

Aisog | 2010-12-11
Przeczytana: maj 2010

Nico gorsza od poprzednich części ale i tak rewelacyjna!

PahaludO | 2010-08-17
Przeczytana: 09 lutego 2010

Najsłabsza z części.

DSG | 2015-04-09

Często rodzice przyjaciółek mojej córki pytają mnie o książki dla dziewczynek. Na półkach w Empiku można znaleźć wiele serii i publikacji, ale czy nasze dziewczyny muszą czytać o Monsterhajkach, Arielkach, Viollettach i innych dziuniach?

Nie mam nic przeciwko przekładom, ale nie zapominajmy o klasyce! Astrid Lindgren i przygody Pippi zachwycą każdą małolatę, Doktora Dolitlle można pokochać, a Muminki bywają tajemnicze i trochę straszne.

Jest jednak taka piękna seria książek Naszej Księgarni, której główną bohaterką jest dziewczynka o imieniu Lola. Polecam te książki bynajmniej nie dlatego, że miałam okazję współpracować przy ich wydaniu, ale dlatego, że czytamy je z córką łapczywie przez całe wakacje. Nie ma znaczenia, od której części zaczniecie: „Oto Lola”, „Lola dziennikarką”, „Lola Lwie Serce”, „Lola, tajna misja” czy „Lola w podróży poślubnej” itd.

Alexxx | 2013-03-31

Jedna z moich ulubionych książek. Ciekawa, pełna emocji, dobrze napisana. Polecam serdecznie :)

Sałataaa | 2011-05-27

Nie da się jej opisać słowami, jest taka świetna.

agutek | 2011-05-27

Jakie to było romantyczne...