Fighting Temptation

Cykl: Men of Honor (tom 1)
Wydawnictwo: Amazon Digital Services
8,12 (303 ocen i 30 opinii) Zobacz oceny
10
70
9
53
8
74
7
70
6
26
5
6
4
2
3
2
2
0
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
tytuł oryginału
Fighting Temptation
data wydania
liczba stron
367
język
angielski
dodała
Agnieszka

Jaxson is arrogant, angry and aggressive. Yet he’s also beautiful, strong and honorable. I unconditionally and irrevocably love every damaged part of him. And for the boy, who didn’t believe in love, he would always and forever have mine. -Julia Sinclair Julia was different from anyone I’d ever met. I never thought someone so good and genuine existed until her. The more I saw of her the...

Jaxson is arrogant, angry and aggressive. Yet he’s also beautiful, strong and honorable. I unconditionally and irrevocably love every damaged part of him. And for the boy, who didn’t believe in love, he would always and forever have mine.
-Julia Sinclair

Julia was different from anyone I’d ever met. I never thought someone so good and genuine existed until her. The more I saw of her the more I became addicted to her. Every time I was around her she would destroy some of the darkness that lurked inside of me. She made the bad shit in my life seem not so terrible. Then, before I knew it, I had fallen for a girl from another world. -Jaxson Reid

* * *

Julia Sinclair is your typical innocent good girl with a heart of gold. At sixteen she moved to Sunset Bay, South Carolina, to live with her Grams after losing her mother to cancer. This is where she met some of the best friends she will ever have and one in particular who will forever hold her heart.

Jaxson Reid is your typical tattooed bad boy. His past and soul is as dark as the tattoos he bares. He flies through life and girls with no attachments and no emotions... until he met her.

One fateful night brought Julia and Jaxson together. They formed a friendship and a bond so strong it was unbreakable. Jaxson fought the temptation of anything more with Julia because he knew he would never be good enough for her. When he found his control slipping he left the one girl, who meant everything to him, to join the Navy.

But one passion-filled night has Jaxson letting go of fighting temptation which will forever alter their relationship.

A few years later Jaxson comes home to make things right with the one girl who’s ever meant anything to him. Except someone isn’t happy that Jaxson has returned. Someone who thinks Julia is theirs and they will stop at nothing to make sure it stays that way... forever.

Now Jaxson will not only fight to protect Julia but will also battle the new and existing demons that haunt his soul.

This is a New Adult Romance and is told from both character’s pov. Due to strong sexual content, coarse language and mature subject matter this book is not suitable for anyone under the age of 18.

This is Book One in the Men Of Honor series. It can be read as a stand alone and has a HEA. If you like hot tattooed bad boys who are possessive with major alpha personalities then this is the book for you.

 

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/20581108-fighting-temptation

źródło okładki: https://d.gr-assets.com/books/1390184946l/20581108.jpg

pokaż więcej

Brak materiałów.
książek: 902
Ewelina | 2015-12-20
Na półkach: Przeczytane
Przeczytana: 16 grudnia 2015

Jaxson jest arogancki, zły i agresywny. Jednak jest również przystojny, silny i honorowy. Bezwarunkowo i nieodwołalnie kocham każdą jego uszkodzoną część. A dla chłopaka, który nie wierzy w miłość, zawsze i na wieki będzie posiadał moją. - Julia Sinclair

Julia była inna od osób, jakie kiedykolwiek spotkałem. Nigdy nie myślałem, że istnieje ktoś tak dobry i prawdziwy, do czasu, aż pojawiła się ona. Im więcej dowiadywałem się o niej, tym bardziej stawałem się uzależniony. Za każdym razem, kiedy byłem w jej pobliżu, niszczyła trochę ciemności, która czaiła się wewnątrz mnie. Sprawiła, że moje gówniane życie nie wydawało się takie straszne. Następnie, zanim się zorientowałem, zakochałem się w dziewczynie z innego świata. - Jaxson Reid

Julia Sinclair jest typową, niewinną i dobrą dziewczyną ze złotym sercem. W wieku szesnastu lat przeniosła się do Sunset Bay w Południowej Karolinie, aby po stracie matki, która umarła na nowotwór, zamieszkać z babcią. To tam poznała jednego z najlepszych przyjaciół, jakich kiedykolwiek będzie miała i jedną szczególną osobę, która na zawsze zatrzyma jej serce.

Jaxson Reid jest typowym, wytatuowanym bad boyem. Jego przeszłość i dusza są tak ciemne, jak tatuaże, które nosi. Przelatuje przez życie oraz dziewczyny bez zobowiązań i bez emocji... do czasu, aż spotyka ją.

Pewna pamiętna noc sprowadza Julię i Jaxsona do siebie. Stworzyli przyjaźń i więź tak silną, że była niezniszczalna. Jaxson walczył z pokusą stworzenia z Julią czegokolwiek więcej, bo wiedział, że nigdy nie będzie dla niej wystarczająco dobry. Kiedy uświadomił sobie, że jego kontrola się sypie, opuścił jedyną dziewczynę, która znaczyła dla niego wszystko, aby przyłączyć się do Marynarki Wojennej.

Ale jedna noc wypełniona pasją, pozwoli Jaxsonowi odpuścić walkę z pokusą, co na zawsze zmienia ich relację.

Kilka lat później, Jaxson wraca do domu, aby uporządkować sprawy z jedyną dziewczyną, która kiedykolwiek coś dla niego znaczyła. Tylko, że ktoś nie jest zadowolony z powrotu Jaxsona. Ktoś, kto myśli, że Julia jest jego i nic go nie powstrzyma przed utrzymaniem tego stanu... na zawsze.

Teraz Jaxson nie tylko musi walczyć, aby chronić Julię, ale będzie również walczył z nowymi i istniejącymi demonami, które nawiedzają jego duszę.

Pokaż wszystkie opinie o tej książce
Już teraz nowa funkcja: pakiety. Dowiedz się więcej jak kupić kilka książek w najlepszej cenie >>>
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Bang

Drogi Czytelniku... Na wstępie muszę zaznaczyć, iż jest to książka zawierająca wiele pikantnych scen erotycznych, opisy nieprzyjemnego (mało powiedz...

zgłoś błąd zgłoś błąd