Trzy panny młode

Wydawnictwo: Olé
6,31 (52 ocen i 10 opinii) Zobacz oceny
10
0
9
3
8
8
7
16
6
13
5
5
4
4
3
1
2
1
1
1
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
tytuł oryginału
Marriage Matters
data wydania
ISBN
9788328012035
liczba stron
448
kategoria
literatura piękna
język
polski
dodała
Ag2S

Ta książka to prawdziwa gratka dla fanów Emily Giffin i Jennifer Weiner. Ciepła opowieść o trzech kobietach: babce, matce i córce, które na pewnym przyjęciu weselnym złapały bukiet panny młodej. Jak się można było spodziewać, to wydarzenie odmieniło życie każdej z nich. Tematem powieści są pierwsze miłości i drugie szanse, przyglądamy się trzem pokoleniom panien młodych i dowiadujemy się, że...

Ta książka to prawdziwa gratka dla fanów Emily Giffin i Jennifer Weiner.
Ciepła opowieść o trzech kobietach: babce, matce i córce, które na pewnym przyjęciu weselnym złapały bukiet panny młodej. Jak się można było spodziewać, to wydarzenie odmieniło życie każdej z nich. Tematem powieści są pierwsze miłości i drugie szanse, przyglądamy się trzem pokoleniom panien młodych i dowiadujemy się, że miłość zawsze jest lepsza, gdy można się nią dzielić z rodziną.

 

źródło opisu: http://sklep.gwfoksal.pl/t

źródło okładki: http://sklep.gwfoksal.pl/t

pokaż więcej

Brak materiałów.
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Sortuj opinie wg
Opinie czytelników (10)
 Pokaż tylko oceny z treścią
książek: 87
Madzienka | 2019-06-09
Na półkach: Przeczytane
Przeczytana: 09 czerwca 2019

Tak jak w opisie książki jest ona spokojna, aczkolwiek dobrze się ja czyta i wciąga.
Bardzo podobała mi się postać June. I jej urocza wojna z sąsiadem. Jej ingerencję w sprawy córki i wnuczki.
Kibicowałam też oczywiście córce i wnuczce.

książek: 454
agnesm | 2018-02-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Teraz
Przeczytana: 11 lutego 2018

Książka, początkowo ckliwa i cukierkowa, wraz z rozwojem akcji stawia coraz więcej pytań o istotę naszych wyborów zyciowych, o odwagę podejmowania decyzji osobistych.
Niestety lekturę psuje bardzo niestaranna redakcja, liczne błędy i literówki - wynotowałam ich ok. 10. A oto przyklad, któryś z bohaterów pyta: "Zjesz z nami na kolację?" Chciałoby się powiedzieć: "Nie.Dziękuję głodny".

książek: 437
Dorotxy | 2016-06-17
Na półkach: Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 16 czerwca 2016

Książkę zaczęłam czytać już jakiś czas temu, ale jakoś początek wydawał mi się mało wciągający, później dostałam inną książkę, potem kolejna z biblioteki i tak sobie leżała trochę....
Dwa dni temu sięgnęłam po nią po raz kolejny i przepadłam ;)

Poznajemy trzy bohaterki jak zmierzają na ślub.....na weselu łapią bukiet białych róż i od tego zaczyna się ich przygoda.... Mama, córka i babcia, trzy pokolenia kobiet, pokazują jaka jest siła kobiet i rodziny.
June interesuje się sąsiadem, nie podoba jej się co porabia w ogródku, podgląda go i w końcu wpada jak śliwka w kompot, a to wszystko przez podstęp sąsiada.
Kris tęskni za ciągle podróżującym mężem, gdy w końcu ma już dość, dzieje się wiele, ale w konsekwencji wychodzi to im na dobre ;)
Chloe to zapracowana studentka, z fajnym przyjacielem obok, kiedy poznaje mężczyznę, wydawałoby się "swojego życia", przyjaźń się chwieje, czy ją odzyska i będzie szczęśliwa?

Książka ma ponad 400 stron, jakoś w połowie, może szybciej zaczęła mnie...

książek: 50
Gosia | 2016-01-20
Na półkach: Przeczytane
Przeczytana: 20 stycznia 2016

Świetna książka, opowiadająca o miłości i więzi rodzinnej. Trzy pokolenia, babcia, matka, córka łapią bukiet na ślubie.. CO z tego wyniknie?

książek: 1149
Blackheart009 | 2015-07-12
Na półkach: Przeczytane

Bardzo fajna książka,dość przewidywalna ale lekka i przyjemna.

książek: 743
Embargo | 2015-05-16
Na półkach: Przeczytane, 2015

Z serii „Książki z biblioteki”, czyli książki, które niekoniecznie bym kupiła, ale podoba mi się okładka, wydanie albo zachęca mnie treść lub gdy potrzebuję czegoś lekkiego. Tak było i tym razem, choć nieco się rozczarowałam.

Byłaby z tego świetna, banalna komedia romantyczna:

– w roli uroczej, temperamentnej wdody, która dyskretnie dyryguje rodziną – June – widziałabym Vannesę Redgrave lub Maggie Smith;

– w roli jej zagubionej, nieszczęśliwej córki – Kristine – która przeżywa kryzys w małżeństwie i sama nie wie, czego chce, widziałabym Diane Keaton albo Kate Winslet,

– w roli młodej, ambitnej wnuczki Chloe – niezawodną w takich komediach Rachel McAdams albo młodziutką i pełną uroku Lily Collins.

Po prostu już to widzę – trzy kobiety, każda z charakterem, z własnymi przygodami, pokonują ramię w ramię kolejne problemy, które pojawiają się im na drodze. Bo to, że będą trzy śluby, spojleruje nam już tytuł i okładka. To, że nie będzie łatwo sugeruje nam ilość stron – ponad 400...

książek: 70
DOROTA | 2015-03-30
Na półkach: Przeczytane
Przeczytana: 30 marca 2015

Książka lekka,łatwa i przyjemna.
Perypetie rodzinne i miłosne babci, matki i córki

książek: 497
Fitnesska | 2015-01-28
Przeczytana: 28 stycznia 2015

Lekka historia o trzech pokoleniach kobiet. Książka opowiada o losach babci, matki i córki splatających się w jedną całość. Dobra na chwile relaksu.

książek: 937
CzytAśka | 2014-10-29
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 28 października 2014

Harlequin aż jęk idzie. Babcia - wdowa, matka - wieloletnia mężatka i córka niezdecydowana panna na wydaniu. I wszystko będzie dobrze ale z przeszkodami łatwymi do przewidzenia. Nie wiem czemu w ogóle zaczęłam to czytać a jeszcze bardziej się dziwię, że dobrnęłam do końca.

książek: 738
aannaa | 2014-09-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 10 września 2014

Napisane fajnym językiem, tak że bardzo szybko czyta się tą książkę.

Przeczytaj także

Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading
Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Cytaty z książki
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd