Trzy panny młode

Olé
Marriage Matters
literatura piękna
9788328012035

Tak jak w opisie książki jest ona spokojna, aczkolwiek dobrze się ja czyta i wciąga.
Bardzo podobała mi się postać June. I jej urocza wojna z sąsiadem. Jej ingerencję w sprawy córki i wnuczki.
Kibicowałam też oczywiście córce i wnuczce.

Książka, początkowo ckliwa i cukierkowa, wraz z rozwojem akcji stawia coraz więcej pytań o istotę naszych wyborów zyciowych, o odwagę podejmowania decyzji osobistych.
Niestety lekturę psuje bardzo niestaranna redakcja, liczne błędy i literówki - wynotowałam ich ok. 10. A oto przyklad, któryś z bohaterów pyta: "Zjesz z nami na kolację?" Chciałoby się powiedzieć:...

Książkę zaczęłam czytać już jakiś czas temu, ale jakoś początek wydawał mi się mało wciągający, później dostałam inną książkę, potem kolejna z biblioteki i tak sobie leżała trochę....
Dwa dni temu sięgnęłam po nią po raz kolejny i przepadłam ;)

Poznajemy trzy bohaterki jak zmierzają na ślub.....na weselu łapią bukiet białych róż i od tego zaczyna się ich przygoda.... Mama,...

Świetna książka, opowiadająca o miłości i więzi rodzinnej. Trzy pokolenia, babcia, matka, córka łapią bukiet na ślubie.. CO z tego wyniknie?

Bardzo fajna książka,dość przewidywalna ale lekka i przyjemna.

Z serii „Książki z biblioteki”, czyli książki, które niekoniecznie bym kupiła, ale podoba mi się okładka, wydanie albo zachęca mnie treść lub gdy potrzebuję czegoś lekkiego. Tak było i tym razem, choć nieco się rozczarowałam.

Byłaby z tego świetna, banalna komedia romantyczna:

– w roli uroczej, temperamentnej wdody, która dyskretnie dyryguje rodziną – June – widziałabym...

Książka lekka,łatwa i przyjemna.
Perypetie rodzinne i miłosne babci, matki i córki

Na półkach: , , , ,

Lekka historia o trzech pokoleniach kobiet. Książka opowiada o losach babci, matki i córki splatających się w jedną całość. Dobra na chwile relaksu.

Harlequin aż jęk idzie. Babcia - wdowa, matka - wieloletnia mężatka i córka niezdecydowana panna na wydaniu. I wszystko będzie dobrze ale z przeszkodami łatwymi do przewidzenia. Nie wiem czemu w ogóle zaczęłam to czytać a jeszcze bardziej się dziwię, że dobrnęłam do końca.

Napisane fajnym językiem, tak że bardzo szybko czyta się tą książkę.

Dyskusje

• 2014
  • Biblioteka
  • Do wypożyczenia
  • Przeczytane 2016
  • Mam, ale jeszcze nie przeczytałam
  • Czytnik
  • Cynthia Ellingsen