Dyskusje o książce Gliniana Biblia

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( grudzień 2016 )
Super. Miałam chętkę na Cathy Glass ale u mnie niestety nie było. Miłej lektury.
7 lata temu
wymienię/sprzedam (IV kwartał 2014)
sprzedam/ wymienię:  Jezioro marzeń  Larista  Wściekła skóra  Córka dymu i kości  Dni krwi i światła gwiazd  Neva  Mroczny sekret  Błękitnokrwiści
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2014)
Trochę kupione i trochę w prezencie :D  Chłopcy 3. Zguba  Na wojnie nie ma niewinnych  Krwawy Węzeł  Nikt  Pirat  Sekretny układ  Supersmutna i prawdziwa historia miłosna
9 lata temu
wymienię/sprzedam (III kwartał 2013)
wymienię/sprzedam:  Księga wszystkich dusz. Tom 1: Czarownica  Gra w pochowanego  Wirus  Strażnicy Nirgali 3. Korona Mandalich  Niewidzialni. Tajemnica Misty Bay  Dziecko księżyca  Elyria. Polowanie na czarownice
10 lata temu
Jaki horror/kryminał polecacie na pochmurne letnie dni ??
Gdy za oknem deszcz i chłód, dla mnie to zawsze idealna pogoda na kryminał w fotelu pod kocykiem :) A już najlepiej z Shelockiem Holmesem :) Mój ulubiony kryminał to "Pies Baskervillów". Chociaż po przeczytaniu po raz dziesiąty, znam książkę na wylot, to atmosfera, język i bohaterowe tej książki sprawiają, że wracam do niej jak do ukochanego miejsca. To jak spacer we mgle...
10 lata temu
Inne książki
To ja przeczytam chyba pierwsza.. ale nie wiem kiedy :D A wiecie że facet który był reżyserem Igrzysk Śmierci już przy 2 części nie będzie pracował?
12 lata temu