Pies. Zachowanie, żywienie i zdrowie

Wydawnictwo: Galaktyka
The dog. Its Behavior, Nutrition, & Health
Pies
kashi88j

Pies - zachowanie, żywienie i zdrowie, to jedna z nielicznych publikacji na polskim rynku, która jest wyczerpującym źródłem informacji na temat utrzymania psa. Książka napisana jest przez lekarza weterynarii, będącego jednocześnie behawiorystą i żywieniowcem, stanowi doskonałe kompendium wiedzy zarówno dla lekarzy weterynarii zajmujących się leczeniem psów, jak i dla właścicieli, kynologów, hodowców i szkoleniowców.

źródło opisu: lek. wet. Andrzej Lisowski specjalista chorób psów i kotów

źródło okładki: google

kashi88j | 2014-05-22

Przeczytałam "po łebkach" bo książka jest niesamowicie trudna... Język jak dla mnie zbyt naukowy, jednak informacje są na prawdę cenne. Co dla mnie było ważne, to opis chorób i ich leczenie,a także podstawy pierwszej pomocy. Było ciężko zrozumieć wszystko ale jakoś przez te rozdziały przebrnęłam. Książka będzie cenną pozycją dla studenta weterynarii.

Aleksandra | 2018-01-29

Linda P. Case napisała książkę w oparciu o swoje doświadczenia. Rozdziały dotyczące procesu udomowienia, rozwoju, czy chorobach były interesujące, tak reszta nie przekłada się na europejski rynek. Liczyłam na kompendium wiedzy dotyczącego diety psa...

yyhanka | 2016-12-16

Jestem zachwycona tą książką. Ostatnio jedna z moich ulubionych. Na pewno będę do niej wracała.

TheCryingOrc | 2018-07-24
Przeczytana: 14 września 2018