Ogar śmierci

RTW
2004-08-11
2004-08-11
8389200449

Ta seria metafizycznych opowiadań nie do końca mi odpowiada, "ogar śmierci" to jedno ze słabszych opowiadań.

Zraziłam się do audiobooków lata temu. Myślałam, że już nigdy nie sięgnę...Kumpel jednak tak skutecznie zachwalał słuchowiska, że postanowiłam spróbować jeszcze raz.
Nie żałuję!
Dzisiejszy poranek z Panią Christie na pewno uprzyjemnił mi przygotowania do pracy :)

Nie żałuję!

Trzy kwadranse czegoś, czego nigdy nie udało by mi się skojarzyć z królową kryminału. Bo czy z Agathą kojarzą się zjawiska nadprzyrodzone, teorie metafizyczne i zagłada tajemniczego lądu? Mocno takie sobie w treści. Forma słuchowiska bardo uatrakcyjnia tę wydumaną historię.

o.k.

o.k.

Fajny pomysł na dłuższą książke a nie takie krótkie opowiadanie.

Fajny pomysł na dłuższą książke a nie takie krótkie opowiadanie.

• Agatha Christie
  • Kryminał
  • Kryminały
  • Do weryfikacji
  • Audiobooks / Słuchowiska
  • Czytane wielokrotnie
  • Nie interesuje mnie

Dodaj cytat z książki Ogar śmierci