Sprawa świetlistych śladów

83-7023-706-1
mrs_miggins

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Shimik | 2016-02-03

Świetna komedia! Sprawa w sądzie, a do tego przezabawny opis prowadzonego postępowania. Można się przy tym nieźle ubawić. Jak dzięki emocjom można wpływać na ławę przysięgłych. Nikt nie jest pozbawiony emocji i można na nich grać jak na zwykłym instrumencie. Ludzka psychika jednak nie jest aż tak skomplikowana. Dzięki niej można się w ciekawy sposób zabawić:)

Zofia | 2015-03-23
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 23 marca 2015

Kolejna sprawa wziętego adwokata i detektywa Perry Masona. Przypadł mi do gustu jego humor i styl prowadzenia spraw, polecam :)

Cudna_brzoskwinka | 2015-12-12

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Pielęgniarka twierdzi, że mąż chce zabić chorą żonę, ale pastylka, którą bada Mason, to zwykła aspiryna. Pielęgniarka zostaje pozwana przez pracodawcę o kradzież imitacji biżuterii, ale Mason wyciąga ją z kłopotów. Żona ginie zatrutra arszenikiem.

Sprawa ciekawa, ale rozwiązanie słabe i rozczarowujące - wszystko wyjaśnia podłożony przez Masona mikrofon.

Caro42 | 2017-08-29
Przeczytana: 28 sierpnia 2017