Sprawozdawczość budżetowa jednostek samorządu terytorialnego

Wydawnictwo: Osrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
biznes, finanse

Przewodnik po nowych zasadach sporządzania sprawozdań budżetowych jednostek samorządu terytorialnego wynikających z: rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 27 czerwca 2006 r. w sprawie sprawozdawczości budżetowej (Dz.U. Nr 115, póz. 781) zmienionego rozporządzeniami Ministra Finansów z dnia 26 stycznia 2007 r. (Dz.U. Nr 14, póz. 88) oraz z dnia 25 stycznia 2008 r. (Dz.U. Nr 16, póz. 100), rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 26 czerwca 2006 r. w sprawie sprawozdań jednostek sektora finansó