Rachunkowość budżetowa 2005 zbiór przepisów z wprowadzeniem

Wydawnictwo: C.H. Beck
biznes, finanse

Bieżący rok przyniósł istotne zmiany w obszarze rachunkowości budżetowej. Nowelizacja rozporządzenia w sprawie szczególnych zasad rachunkowości (Dz.U. z 2005 r. Nr 128, poz. 1069), obowiązująca od 27 lipca 2005 r. wprowadziła zasady ewidencji prefinansowania, środków funduszy pomocowych oraz dochodów własnych jednostek budżetowych. W nowym rozporządzeniu dotyczących gospodarki finansowej ustalone zostały zasady dotyczące sporządzania planów finansowych rachunku dochodów własnych. 1 lipca weszła natomiast w życie ustawa o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych.Publikacja Rachunkowość budżetowa 2005 pozwoli Państwu zapoznać się ze zmianami prawa, które miały miejsce w 2005 r.

etna35-2008 | 2010-05-03