Tajne operacje Powiązania wojska z uprowadzeniami.. - Lammer Lammer Helmut Marion

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
hobby

Książka przedstawia dowody, że mimo ciągłych zaprzeczeń armia amerykańska prowadzi tajne badania dotyczące metod sterowania ludźmi za pomocą bio-chipów i technik mind conrtol oraz wpływu różnych rodzajów egzotycznych broni na organizm ludzki.

JimmyConvay | 2014-06-22
Przeczytana: 22 czerwca 2014

Jest to pozycja która przedstawia niewątpliwe kontrowersyjne treści. Niemniej jednak warto się z nią zapoznać, gdyż jej autorzy starają się w sposób rzetelny, opierając się na faktach udokumentowanych analizą dokumentów, zeznań świadków, relacji naukowców oraz ludzi tajnych służb i wojska przedstawić interesujące hipotezy badawcze na zaprezentowane w niej zagadnienia tajnych operacji agend rządowych (głównie USA) związanych z ,,mind control", zjawiskiem UFO, niewyjaśnionymi uprowadzeniami cywilów oraz testami broni High-Tech. Konkludując praca autorstwa państwa Lammer daje do myślenia.

Rysiu11 Placki | 2016-04-17
Przeczytana: 07 sierpnia 2016