Robert Sycz, Tomasz Kucharski. Waga lekka na wagę złota

Cykl: Słynni polscy olimpijczycy (tom 9)
Wydawnictwo: Agora SA
komiksy

To będzie jedyny odcinek naszej serii, który ma dwóch głównych bohaterów. Robert Sycz i Tomasz Kucharski tworzą bowiem wspólnie najwspanialszą osadę w historii polskiego wioślarstwa. Trenują, startują i zwyciężają w duecie, zależni od siebie. Robert Sycz i Tomasz Kucharski to dwójka, która osiągała sukcesy mimo piętrzących się zawsze trudności - ze zdrowiem, z utrzymywaniem odpowiedniej wagi....

Robert Sycz i Tomasz Kucharski to dwójka, która osiągała sukcesy mimo piętrzących się zawsze trudności - ze zdrowiem, z utrzymywaniem odpowiedniej wagi. Potrafiła je pokonywać, potrafiła z nimi sobie radzić.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/slynni-polscy-olimpijczycy/9

MaRcin | 2016-06-26