Świat z koralików

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
rękodzieło

Szukasz sposobu na niedrogą, prostą, a jednocześnie efektowną ozdobę? Chcesz wręczyć komuś samodzielnie wykonany prezent? Oto szklane koraliki nanizane na drucik niepozorne, a jakże przydatne! Pozwalają udekorować przedmioty użytkowe i stworzyć niebanalną biżuterię. Obejrzyj i zrealizuj projekty 30 ślicznych koralikowych drobiazgów: koszyczków, kolczyków, bransoletek, broszek, haftów...

Szukasz sposobu na niedrogą, prostą, a jednocześnie efektowną ozdobę?
Chcesz wręczyć komuś samodzielnie wykonany prezent?

Oto szklane koraliki nanizane na drucik niepozorne, a jakże przydatne! Pozwalają udekorować przedmioty użytkowe i stworzyć niebanalną biżuterię. Obejrzyj i zrealizuj projekty 30 ślicznych koralikowych drobiazgów: koszyczków, kolczyków, bransoletek, broszek, haftów koralikowych na tkaninie, zabawek dla dzieci Inspiracją do eksperymentowania z kolorowymi paciorkami może być wszystko: torba na zakupy, obrus, portmonetka Wszystkie cudeńka można obejrzeć na ponad 300 kolorowych fotografiach. Część instruktażowa składa się z omówienia niezbędnych narzędzi, rodzajów ściegów i wzorów, tworzenia plecionek i wykańczania robótki.

wisia10 | 2015-12-22
foxia | 2011-03-30