flora i fauna

Ten poradnik napisany został przez hodowczynię Niemieckiego Związku Hodowców Małych Psów( autorka). Problemy autorka wyjaśnia w sposób kompetentny i nawiązujący do rozwiązań praktycznych.Odpowiada na pytania:na co trzeba zwracać uwagę przy wyborze szczenięcia?jak należy utrzymywać i doglądać yorka, zgodnie z jego naturalnymi potrzebami?jak postępować, gdy pies zachoruje?jak wychowuje się yorka?na czym polega jego prawidłowe żywienie?

Olga | 2014-05-02

Cieńutka książeczka wypchana od deski do deski użyteczną wiedzą o yorkach dla początkujących właścicieli.

izapyza | 2016-05-01
Na półkach: 2016, Przeczytane