The Complete Alcatraz

Okładka książki The Complete Alcatraz Brandon Sanderson
Okładka książki The Complete Alcatraz
Brandon Sanderson Wydawnictwo: Victor Gollancz Cykl: Alcatraz kontra Bibliotekarze (tom 1-4) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Alcatraz kontra Bibliotekarze (tom 1-4)
The Complete Alcatraz
Victor Gollancz
2012-09-20
2012-09-20

Okładka książki Lux Steven Bohls, Brandon Sanderson
Lux Steven Bohls, Brand...
Okładka książki Pomruki Burzy Robert Jordan, Brandon Sanderson
Pomruki Burzy Robert Jordan, Bran...

Genialna seria pełna humoru jakiego nie uświadczymy w żadnej innej książce Sandersona. Autor bawi się motywami znanymi z innych książek, tworząc przy tym swój własny niesamowity świat. Czytając tą autentyczną biografię Alcatraz'a Smedry'ego każdy będzie mógł dowiedzieć się o tym, że naszym światem rządzi zakon Złych Bibliotekarzy, a miecze są bronią o wiele bardziej zaawansowaną technicznie niż pistolety.

Książka wciągnęła mnie niczym te o Harrym Potterze i rozśmieszała jak twórczość Pratchetta. Godne polecenia zarówno młodzieży jak i dorosłym!

Brakuje tylko piątego, finałowego tomu (jeszcze nie napisany),ale pierwsze cztery - przeurocze. Dawno nie przejechałem stacji metra czytając książkę, dawno nie śmiałem się tak prawie na głos. Łapcie i czytajcie!

• 000 Nie chcę czytać, ale zbieram
  • KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach